"Boutique Style" kış mevsiminin güzelliğini keşfe davet ediyor!

Yepyeni yerleri ve kültürleri paylaşma tutkusuyla doğan, kişiye özel seyahat danışmanlığı ayrıcalığıyla, tatili benzersiz deneyimlere dönüştüren “Boutique Style” kış mevsiminin dünyadaki en keyifli ve eşsiz rotalarına davet ediyor!

Seyahat severlere ayrıcalıklı ve unutulmaz anlar yaşatan “Boutique Style”, Asya’dan Afrika’ya, dünyanın dört bir yanını en özel şekilde keşfetmenizi sağlayan benzersiz deneyimler sunuyor.

Kış ayları karla kaplı masalsı manzaraları, heyecan veren spor aktiviteleri, insanı çocukluk yıllarına döndüren güzelliği ile senenin en keyifli dönemlerinden biri olarak öne çıkıyor. Hele bunu bir de tatile dönüştürdüğünüzde unutulmaz anlar ve anılarla mevsim daha da anlamlı oluyor. Kişiye özel yaklaşımları ile seyahat dünyasında fark yaratan “Boutique Style” sizi bu kış, mevsimin güzelliğini benzersiz deneyimlerle ve göz alıcı manzaralarla yansıtan, dünyanın en eşsiz rotalarına davet ediyor;  Megeve, Chamonix, Arosa, Zell Am See…

Seyahat dünyasına yepyeni bir bakış açısını getiren ve hayallerdeki tatilleri gerçeğe dönüştüren “Boutique Style” ile daha önce deneyimlediğiniz yerleri bile daha farklı görecek, kişiye özel yaklaşımların ayrıcalığını hissedeceksiniz!

Hem kayak tatili yapmak, hem kış sporlarının keyfini çıkarmak, hem de unutulmaz deneyimlerle kendini özel hissetmek isteyenler için Fransa’daki Megeve en ideal rotalardan… Seyahat dünyasının en yeni rotalarından biri olarak öne çıkan Megeve, Mont Blanc’ın tam ortasında yer alıyor ve adeta bir masal kasabasını andırıyor. Lüks butikleri,  Michelin yıldızlı restoranları, şale stili otelleri, Mont d’Arbois, Rochebrune ve La Jaillet bölgelerindeki, oldukça büyük ve donanımlı kayak pistleri ile aradığınız her şeyi Megeve’de bulacaksınız. Fransa’nın İtalya ve İsviçre ile kesiştiği “Haute Savoie” bölgesinde yer alan Chamonix, viktoryen mimarisi, dağ şaleleri ile kış mevsiminin en yeni ve en ideal rotalarından… Chamonix’de kayak dışında snow - shoeing, husky mushing, ice climbing, adventure park, hiking, speed riding gibi aktiviteler yapabilir, görselliği ile muhteşem görünümler sergileyen ve insana huzur veren göllerde gezintiye çıkabilirsiniz. İsviçre’deki Schanfigg’nin en güzel vadisinde yer alan Arosa, küçük ama oldukça ihtişamlı bir kayak merkezi olarak öne çıkıyor. Tertemiz havası, kayak pistleri, ahşap evleri ile tipik bir Alp kasabası olan Arosa seyahat dünyasının son yıllarda parlayan yıldızı... Alp’lerin incisi ünvanını taşıyan Arosa kış sporlarını sevenler için birçok aktivite sunuyor. Avusturya’da yer alan Zell Am See, ev sahipliği yaptığı büyüleyici manzaraları ile adeta masallardan fırlamış gibi duran büyülü bir yer… Tamamen kendine özgü bu kayak merkezinde kış sporlarının yanı sıra spa welness, hiking, ski diving, golf gibi birçok aktiviteyle güzel zaman geçireceksiniz.

Dünyanın dört bir yanında birbirinden özel seyahat konseptleri ve programları ile tatile farklı bir bakış açısı getiren “Boutique Style” ile sınır tanımayacaksınız.

Boutique Style” ile belki de daha önce aklınıza bile gelmeyen, ayrıcalıklı deneyimlerle tanışmak, size özel anılarla, benzersiz tatiller yaşamak ve kış mevsiminin güzelliklerini unutulmaz rotalarda deneyimlemek için yerinizi şimdiden ayırtın!

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI