LeMan Kültür’den Serinleten ve Gülümseten Lezzetler

Bunaltan yaz sıcaklarına karşı LeMan Kültür’ün buz gibi serinleten lezzetleri ferahlatıyor. Birbirinden güzel dondurmalı tatlıları, ev yapımı gerçek limonata çeşitleri, Milkshake ve Frozen’larıyla LeMan Kültür, sıcaktan bunalan herkese nefes aldırıyor, LeMan Kültür’e özgü Pantolon tatlısı, Süründüren Cazibe, kağıt helva arası Cillop Dondurma, Obama Beğendi, Haşin Erkek Mecnun Harekiri, LeMan Muşmula, Fantom Ormanda ve Deli Cevat’ın Şerbeti gibi ismini LeMan karakterlerinden alan serinleten lezzetler, aynı zamanda neşenin de kaynağı oluyor,

Bunaltan yaz sıcaklarına LeMan Kültür’de lezzetli bir mola. 2014 yazının en sıcak günlerini yaşadığımız bu günlerde  LeMan Kültür, birbirinden lezzetli dondurmalı tatlıları, kokteyl  ve soğuk içecekleriyle rahat bir nefes almak isteyenlerin imdadına yetişiyor.

Geniş,  ferah ve klimalı mekanlarında misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan LeMan Kültür, serinleten lezzetleriyle de yediden yetmişe herkesin damak tadına hitabediyor.

Dondurmalı tatlı, limonata, Frozen ve Milkshake çeşitlerini kendine özgü isim ve sunumlarla misafirleriyle buluşturan LeMan Kültür, hem damakta farklı  bir lezzet, hem de yüzlerde gülümseme yaratıyor.

Sıcağa LeMan Kültür Molası

Tüm yiyecek ve içecekleri  LeMan Kültür Akademi’de yetişmiş usta ahçı ve barmenler tarafından özel tariflerle hazırlanan LeMan Kültür ürünlerinde lezzet , farklılık ve beğeni  önde geliyor.  Soğuk içecek olarak Obama Beğendi, Haşin Erkek Mecnun Harekiri, LeMan Muşmula, Fantom Ormanda ve Deli Cevat’ın Şerbeti gibi ismini LeMan karakterlerinden alan Frozen’lar LeMan Kültür’ün en beğenilenler listesinin başında yer alıyor. 

Ev Yapımı Tadında

LeMan Kültür’ün en çok begenilen bir başka soğuk içecek grubu ise, ev yapımı tadında üretilen gerçek limonata çeşitleri. Çilek ve Naneli limonatalar, bunaltan yaz sıcaklarında LeMan Kültür müdavimlerinin olmazsa olmazları arasında.

Dondurmalı LeMan Kültür Tatlıları

Dondurmalı tatlı çeşitleri, Türkiye’de 16 şubeye ulaşan LeMan Kültür’lerin menüsü de yine farklı isim ve lezzetleriyle dikkati çekiyor. Dondurmalı profiterol “Süründüren Cazibe”; çikolata, muz ve dondurmanın mükemmel uyumu “Pantolon Tatlısı”; kağıt helva arasında çilek püresiyle “Hal ve Gidiş Cillop Dondurma”  hem serinlemek hem de LeMan Kültür’ün farklı lezzetlerini tatmak isteyenlerin ilk tercihleri oluyor.

Serinleten LeMan Kültür Spesiyalleri:

FROZEN

Obama Beğendi (Browni, vişne suyu, şanti)

Haşin Erkek Mecnun Harekiri (Passion, taze satsuma)  

LeMan Muşmula (Nar, çilek şurubu, limon, portakal)

Fantom Ormanda (Bal, süt, blue curacao, fındık)

Deli Cevat’ın Şerbeti (Nar, çilek, tarçın, portakal suyu)

Kahve Buz (Granül Kahve, süt, buz)

Çikolata Buz (Toz çikolata, süt, çikolata şurubu)

MİLKSHAKE

Vanilyalı (Dondurma, süt, vanilya şurubu, krema)

Çikolatalı (Dondurma, süt, çikolata şurubu, krema)

Çilekli (Dondurma, süt çilek şurubu, krema)

Muzlu (Dondurma, süt, muz şurubu, krema)

LeMan LİMONATA

Limanota, Çilek limonata, Nane limonata

LeMan Kültür TATLI

Süründüren Cazibe

(Patasür içerisinde müthiş kreması, sürpriz dondurması, çikolota soslu özel fransız tatlısı)

Pantolon Tatlısı

(Çikolota parçacıkları, çikolota sos, muz ve dondurmalı özel bir leman tatlısı)

Kızarmış Dondurma

(Cornfleks ve tarçınla partelenmiş dondurma, enfes sunumuyla)

Hal ve Gidiş Helva Arası Cillop Dondurma

(Kağıt helva arasında kaymaklı dondurma, çilek püresi ile)

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2019 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI