Qholistic masaj ile kış yorgunluğunuza son verin

Merkezi konumunda lüks ve konforu bir arada sunan Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendiren ‘Qholistic Masaj’ ile kış yorgunluklarına çare oluyor

Bedensel ve ruhsal iyileşme sağlamak için kullanılan en eski yöntemlerin başında masaj geliyor. Günümüzde insanın kendini yenilemesinin pek çok farklı yolu olsa da spa ve masaj hala en popüler yöntemler arasında yer alıyor. Wyndham Grand İstanbul Levent bünyesinde yer alan Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, şehirden uzaklaşmadan masaj keyfi yapmak ve kış yorgunluğundan kurtulmak isteyenlere ‘Qholistic Masaj’ı öneriyor.

Kış yorgunluğundan kurtulmanın en güzel yolu
Mevsim geçişlerinde daha fazla yorgun düşen bedenler sıcak havalardan soğuk havalara geçişlere uyum sağlamakta daha çok zorlanıyor. Qholistic, iyileştirici gücü ile vücuttaki enerji akışını sağlayarak vücudun doğal dengesini koruyor.

Temelinde Bali, İsveç, lomi lomi ve refleksoloji masaj teknikleri içeren bir masaj ritüeli olan Qholistic Masaj, kışın yorulan bedeninize canlılık ve tazelik kazandırıyor. Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin özel olarak sunduğu Qholistic masaj, vücudun dengesini korurken, enerji akışını da hızlandırıyor.

Qualitasspa deneyimli masör kadrosu ile bünyesinde bulunan 30’dan fazla bakım ritüelinden size en uygun olanı seçerek kendinizi şımartabilir, hamam ve buhar odalarında cildinizi tazeleyebilirsiniz. 

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI