Sevgililer Günü'nde Prontotour'dan “Aşk Kaçamakları"

Her yıl yeni destinasyonlarla tatilde moda yaratan lider tur operatörü Prontotour’dan, Sevgililer Günü için çiftlere % 14 indirimli “Aşk Kaçamakları” kampanyası…

Prontotour’un Sevgililer Günü %14 indirim kampanyasıyla, çiftler Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak için Dünya’nın en güzel şehirlerinde romantizmin doruklarına çıkıyor. Kampanya 19 Ocak – 12 Şubat tarihleri arasındaki satın alımlarda ve 14 Şubat’ı kapsayan seyahatlerde geçerli. Yüzyıllardır ünlü aşkların yaşandığı Romeo & Juiliet’in, Sezar & Kleopatra’nın, Salvador Dali & Gala’nın izinde Paris, Barcelona, Roma, Benelüks seyahatinde sevgililer tarih ve aşk kokan sokakların cazibesine kapılıyor.

Bu özel günde Prontotour ile tatilin keyfini çıkaran aşıklar; Mozart’ın, Beethoven’in, Chopin’in tutkulu melodilerinin yankılandığı Avrupa’nın kalbi Viyana, Budapeşte ve Prag’da; sevgililerinin kulağına en güzel aşk şarkılarını fısıldarken, aşka fon olan caddelerde anı ölümsüzleştirecek fotoğraflar çekiyorlar.

Prontotour aşkın ve masumiyetin simgesi beyaz tatili de unutmadı. Bulgaristan Bansko’da gerçekleştirebilceğiniz bir kayak tatili, aşkın en beyaz halini sevenler için de Sevgililer Günü alternatifi olabiliyor.Leyla ile Mecnun misali otantik bir aşk kaçamağı yaşamak isteyenlerin tercihi ise Kuzey Afrika ve Arap Yarımadası’nda Dubai, Fas, Tunus, Cezayir, Kanarya Adaları seyahati oluyor.

“Amerikan Rüyası”nı tercih edenler Miami, New York, San Francisco, Las Vegas’ta bir Hollywood filmi tadında Sevgililer Günü yaşayarak diğer kıtada aşklarını perçinliyor.

 

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2019 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI