Büyülü üçgen Vietnam, Laos ve Kamboçya kültür gezilerinin yıldızı!

Farklı kültürlerle insanları buluşturan Gazella Turizm, doğanın sihirli dokunuşlarla benzersiz kıldığı Vietnam, Laos ve Kamboçya’ya götürüyor. Mistik atmosferiyle ziyaretçileri büyüleyen ve aynı zamanda yakın tarihin izlerini gözler önüne seren bu tur, hem kültürel gezilere ilgi duyanlar hem de doğa düşkünleri için büyük bir fırsat.

Doğunun büyüleyici atmosferine sahip Vietnam, Laos ve Kamboçya’yı Gazella Turizm’in 6 – 20 Mart tarihlerini kapsayan geniş kapsamlı turu ile ziyaret edilebiliyor. Tur, Ho Chi Minh City (Saygon) , Hanoi, Siem Reap ve Luang Prabang şehirlerinde iki gün ve Halong Bay, Phnom Penh bir gün geçirilecek turda gezip görülecek yerlerle tarihi tekrar yaşayan ziyaretçiler, hayranlık verici doğa manzaralarına da tanık olacaklar. Vietnam Ho Mihn City’de Thien Hau(The Lady of Sea)  ile başlayacak olan yolculuk, Phnom Penh’de yöresel bir kahvaltıyla sonlanıyor.

Gazella Turizm, yeni yerler görmek isteyenleri hayallerine ulaştıran kapsamlı rotasıyla bu turda tüm beklentileri karşılıyor. Kızılırmak deltası kültürü insanlarının geleneksel gösterisi olan “Su Kuklası Tiyatrosunun” yanı sıra on dört farklı endemik bitki ve altmış farklı endemik fauna türüne ev sahipliği yapan muhteşem doğasıyla Halong Körfezi’nin de gezilebileceği geniş tur programı uzun bayram tatilinde doğa kültür ve sanata doymak isteyenlerin tercih edebileceği büyük bir fırsat. Gazella Turizm’in UNESCO Dünya Mirası listesine alınmış şehirleri kapsayan,  dört ve beş yıldızlı otellerde konaklama imkanı sunan ve tüm ekstra turların dahil olduğu bu turunun fiyatı ise 4390 dolar.

 

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI