Yıllık iznini kışın kullananlara özel tatiller

Alışverişin uğurlu adresi n11.com, yazın çalışmaktan ya da koşuşturmacadan tatile çıkamamış olanlar için yurt içi büyüleyici kış tatili seçeneklerin yanı sıra, yurt dışında kışı yaza dönüştürecek sayısız tatil rotası sunuyor.

Alışverişin uğurlu adresi n11.com, yazı ve sıcağı sevmediğini söyleyen kış âşıklarıyla birlikte koşuşturma ve iş nedeniyle yaz tatili yapamayan tatil severleri de düşünerek, kış mevsimi için birbirinden cazip ve etkileyici rotaları platformunda bir araya getirdi.

Kartpostallarda gözüken kadar etkileyici, karla kaplanmış bembeyaz ormanları ve insanı başka bir diyara götüren gölüyle Abant, e-ticaret platformu n11.com’da şehrin yoğun ve kargaşasından uzaklaşmak ve ruhunu dinlendirmek isteyen tatilcileri bekliyor.

Kayakçılara aradıkları pistleri sunan, karla dolu kocaman dağlara sahip Uludağ ise, kış tatillerinde revaçta olmaya devam ediyor. Yurt içinde kombilerin sonuna kadar açıldığı sıralarda, güneşin tüm ışıltısıyla kendini gösterdiği, kış mevsimini yaza dönüştüren yurt dışı seçeneklerinde Phuket ve Dubai ön plana çıkıyor. Deniz, güneş ve kumun tadını çıkaracağınız sıcak tatil alternatifleri kendinizi rüyada sanacağınız bir tatil deneyimi sunuyor. Avrupa’dan vazgeçemeyenleri de unutmayan n11.com, Barselona’dan Madrid’e, Budapeşte’den Prag, Viyana’ya kadar uçtan uca Avrupa turlarıyla da sevenlerinin gönlünü fethediyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI