Hilton Istanbul Bomonti’de eforea™ Spa ile yaza fit girin

Hilton Istanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da yer alan eforea™ Spa’nın 10’lu inceltici bakım paketiyle kendinizi yaza hazırlayın. Üstelik Nisan sonuna kadar %30 indirim fırsatı sizi bekliyor.

Hilton İstanbul Bomonti’de 3.300 m²’de hizmet veren Türkiye’nin ilk ve Avrupa’nın en büyüğü olan eforea™ Spa’nın 10’lu inceltici bakım paketi Nisan sonuna kadar %30 indirimle sizi bekliyor.Vücut hatlarını belirginleştirmek ve cildi sıkılaştırmak üzere tasarlanan bu bakımla yaza fit ve zinde gireceksiniz. Selülit giderici vücut peelingi, toksin giderici ve besleyici spirulina vücut maskesi ile inceltici ve tonlayıcı serum masajından oluşan bakım paketi, soğuk kompres eşliğinde sakinleştirici baş masajı ile sona eriyor. İnceltici bakım paketi,90 dakikalık seansları 260 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

Şehrin en seçkin mekanlarından biri olan eforea™ Spa’da 500 m²’lik bir Fitness Center, sıcaklık açık ve kapalı havuzlar, doğal ürünlerle donatılmış 14 uygulama odası, geleneksel Türk hamamları, saunalar ve buhar odaları yer alıyor. Üstelik şimdi yıllık Spa üyeliklerinde ailelere %10 indirim fırsatı da var. Cilt tipinize en uygun bakımı belirlemek için yaptıracağınız cilt bakım analizi ise ücretsiz.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI