Anneler Günü'nde kahveniz Kahve Limanı'ndan

Kahve Limanı, 8 Mayıs Pazar Anneler Günü’nü, Etiyopya’dan özel olarak getirttiği kahvesi ve annelere özel sunumu ile kutlayacak.

‘Kahveyi Keşfetmeye Bu Limandan Başlayın’ sloganı ile yola çıkan ve Eminönü, Tramp Towers, Eyüp, İTÜ yerleşkesinde şubeleri bulunan Kahve Limanı, annelerin, anneler gününü kahve ile kutlayacak.

Kahve Limanı, özel olarak Etiyopya’dan getirilen ve bu sıcak yaz aylarına özel soğuk olarak servis edilen kahvesi ile annenizi ağırlamaya hazırlanıyor.

Kahve Limanı Kahve Danışmanı Kemal Kitapçı, “İnsanların hayatlarında kahvenin özel bir yeri olduğunu söyleyerek, ‘Kahve bizim işimizdir. Kahvelerimizi özenle seçip kahve severlere sunmak da görevimiz’ diye konuştu. Kitapçı, anneler günü’nde annelere özel indirimleri ile hizmet vereceklerini dile getirdi.

Kahve Limanı, sunduğu birbirinden farklı kahve çeşidi ile Anneler Günü’nde size hakettiğiniz kahve deneyimini yaşatmaya hazır. Guatemala’dan Yemen’e, Brezilya’dan Etiyopya’ya birçok ülkeden çekirdek haliyle getirilen kahve, Kahve Limanı’nın kendi makinelerinde kavrulduktan sonra, özel demleme teknikleriyle demleniyor ve size mükemmel bir damak zevki yaşatıyor. Dahası, Kahve Limanı’nda dünyanın dört bir yanında ün yapmış yöresel kahve çeşitlerini deneme fırsatı da mevcut.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI