Annelere en özel brunch keyfi Grand Hyatt İstanbul'da

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt Istanbul, konumu itibariyle şehrin gürültüsünden uzak 34 isimli restoranının brunch menüsüyle Anneler Günü’nde keyifli bir Pazar geçirmeniz için sizi bekliyor.

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt Istanbul, Anneler Günü’ne keyifle başlayacağınız ve vakit geçireceğiniz özel bir brunch hazırladı. Grand Hyatt’ın deneyimli şeflerinin özel olarak hazırladığı brunch ile sağlıklı, taptaze lezzetlerin yer aldığı zengin bir kahvaltı bu yıl annenizi ve sizi bekliyor.

Grand Hyatt Istanbul içerisinde yer alan 34 Restoran’da; İtalyan Executive Şef Fabio Brambilla’nın mutfağından çıkan Akdeniz ve Türk mutfağını temel alarak hazırladığı lezzetli alternatifler yer alıyor. Kişiye özel servis anlayışında farklılık yaratan 34 Restoran’ın Anneler Günü brunch’ında 12.00-16.00 saatleri arasında sıcak ve samimi atmosferiyle, annenizle güne güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI