Cakes&Bakes’ten Babalar Günü’ne özel “en baba” pasta

BTA’nın sevilen markalarından Cakes&Bakes, Babalar Günü için özel bir sürpriz hazırladı. Cakes&Bakes’in maharetli şeflerinin elinden çıkan çikolatalı konsept pasta, sevgisini de pastasını da babasıyla paylaşmak isteyenleri bekliyor.

Sıcacık kahveleri ve farklı lezzetleriyle keyifli molaların adresi Cakes&Bakes, Babalar Günü’nü unutmuyor, babasına küçük bir sürpriz yapmak isteyenler için konsept bir pasta sunuyor. Cakes&Bakes şeflerinin özel olarak hazırladığı çikolatalı pasta lezzeti kadar görüntüsüyle de iştah açıyor. Babanızla paylaşabileceğiniz iki kişilik bu pastayla onu ne kadar sevdiğinizi bir kez daha anlatabilir, Cakes&Bakes’in sıcak ortamında bu özel günün tadını çıkarabilirsiniz.

Cakes&Bakes Türkiye’de İstanbul Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlar bölümünde, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, UNIQ İstanbul içinde yer alan Foods in the Woods, Yenikapı ve Bostancı İDO iskeleleri, Yenikapı-Bursa ve Yenikapı-Bandırma hatlarında sefer yapan hızlı feribotlarda, İstanbul Fenerbahçe ve Bostancı BP benzin istasyonlarında misafirlerini bekliyor. Cakes&Bakes, yurt dışında Tunus Makedonya, Salalah ve Medine’de hizmet veriyor.

 

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI