Coffee Company'lerde çilek zamanı!

Her ay birbirinden farklı konseptlerdeki etkinliklerle de misafirleriyle buluşan Elite World Otelleri, bu kez bünyesindeki Coffee Company’lerde “Çilek Günleri” düzenliyor. Kalp şeklindeki formu nedeniyle Venüs’ün ve aşkın sembolü olan çilek, aynı zamanda zengin bir C vitamini demir ve fosfor kaynağı bir antioksidan. Tam yaza girerken 16-29 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek “Çilek Günleri”nde, çilekli profiterol’den çilekli limonataya bir çok farklı lezzet, Elite World İstanbul, Elite World Business ve Elite World Van otellerinde yer alan Coffee Company’lerde, çilek severler ile buluşacak.

Antioksidan özelliğinin yanı sıra zengin bir C, B, K vitamin, demir ve fosfor kaynağı olan çilek, faklı tadlarda çilek severlerin beğenisine sunulacak. Elite World Otelleri, üzerine konan biraz şeker veya krema ile bile harika bir tatlıya dönüşen bu meyveye özel günler düzenliyor. 16-29 Mayıs tarihleri arasında Coffee Company’ler, çilekli lezzetlerle dolup taşacak.

Elite World şefleri tarafından hazırlanan “Çilek Günleri”nin menüsünde, çilekli profiterol çilekli cheesecake, çilekli çikolatalı mus, çilekli tart, beyaz ve bitter çikolataya batırılmış çilekler, çilekli kurabiye ve cupcake’ler, taze çileklerle hazırlanan çilekli limonata, strawberry smoothie, çilekli milk shake yer alıyor. Elite World İstanbul, Elite World Business ve Elite World Van otellerinde yer alan Coffee Company’lerde gerçekleşecek “Çilek Günleri”ni karçımayın. 

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI