Sheraton İstanbul Ataköy’den Ramazan’a özel lezzetler

Sheraton İstanbul Ataköy, geleneksel Ramazan lezzetleri ile sofraları şenlendiriyor. Sheraton İstanbul Ataköy içerisinde yer alan Cook Book Restoran’ın özel menüleri eşliğinde canlı fasıl dinletisi ve Mey Türk’ün özel iftar menüsü ile Ramazan ayına özel sofralar hazırlanacak.

Sheraton İstanbul Ataköy, Ramazan Ayı’nda birbirinden lezzetli menüleri sunmaya devam edecek. Dileyenler Cook Book ve Mey Türk restoranlarında keyifli bir iftar yemeğinde buluşurken dileyenlere de açık büfe ve set menü alternatiflerini sunan Sheraton İstanbul Ataköy iftarın en lezzetli sofralarını kuracak.

Cook Book’ta Ramazan’a özel üç farklı gurme iftar menüsü ve canlı fasıl keyfi!

Sadece Türk mutfağından değil, dünya mutfağından da sayısız özel yemeği kendine has özel yorumu ile sunan Cook Book, Ramazan Ayı’nda üç farklı gurme menüsüyle lezzet şöleni yaşatırken canlı fasıl dinletileriyle gönüllere seslenecek. Zengin iftar menüleri; iftariyelik, çorba, salata, mezeler ve zeytinyağlılar, sıcak yemekler, garnitürler, ev yemekleri ve tatlılardan oluşuyor. Cook Book’ta iftar menüsünün limitsiz meşrubat, meyve suyu, şerbet, şalgam, şıra, ayran, çay ve filtre kahve dahil fiyatı kişi başı KDV Dahil 90 TL.

Mey Türk’te mavinin ve yeşilin kucaklaştığı muhteşem atmosferinde tarifsiz bir iftar keyfi!

Yeşilliklerin içerisinde konuklarını büyüleyen Mey Türk, Ramazan boyunca sizi mistik ve lezzetli bir yolculuğa çıkartacak. Birbirinden özel yemekler ile renklenecek iftar sofralarının vazgeçilmezi ise özel hazırlanan iftar tabağı olacak. Mey Türk’ün Ramazan menüsünde ezogelin çorba ile başlayan iftar saati, sıcak dolma üçlüsünden sonra piliç budu ızgara, kaşarlı köfte veya hünkâr beğendi gibi ana yemek tercihleri ile devam edebilecek. 

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI