Federallerin yaz rotası; Çeşme Fly-ınn!

Kahve tutkunu Federaller Çeşme’ye geliyor! Türkiye’de yeni nesil kahveciliğin öncülerinden, lezzet liderliğini koruyan Federal Coffee Company, rotasını Ege’nin en güzel koyu Fly - Inn Beach’e çevirdi.

Deneyimleriyle ve geliştirdiği özel tatlarla kahveciliğe yeni bir çerçeve açan Federaller,  sürprizlerle dolu menüsüyle bu yaz Çeşme Fly – Inn’de karşımıza çıkıyor. Fly - Inn Beach konuklarına yaza özel lezzetler hazırlayan Federal Coffee, Çeşme’ye yolu düşenleri şaşırtmak için sabırsızlanıyor!

Fly-Inn Beach’in meşhur partileriyle müziğin ritmi yükseldiğinde, Federal Coffee’nin geniş bar alanında sizi mutlu edecek bir tat yakalayacağınıza eminiz!

Fly Inn Beach’te konukların uzun bir Çeşme gecesine ısınmaya başladığı ‘Happy Hours’, alkollü kahve kokteylleriyle hızlanacağınız saatler olacak.

Federal Coffee’nin Fly - Inn Beach konuklarına özel hazırladığı ve tamamı ev yapımı şuruplarla tatlandırılan alkollü kahve kokteyllerinden  Federal Martini, Hell’s Fire, Bondi Beach, Honey Bee ve Biscotti mutlaka denemeniz gereken, vezgeçemeyeceğiniz lezzetler arasında. Kahveyi fazla kaçıranlar için taptaze meyvelerle hazırlanan, yazın vazgeçilmezleri Frozenlar, Milkshake ve yepyeni Limonata tatlarıyla Federal Coffee, Çeşme’nin en canlı renklerinden biri olacak.

 

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI