En İyi Çay Bahçelerinden Çay Deneyimi: RONNEFELDT

Kraliyet çay saatini masalara taşımak için 1823 yılında Johann Tobias Ronnefeldt tarafından kurulan Teehaus Ronnefeldt, 190 yılı aşkın zamandır mükemmel çayı üretiyor. En iyi çay tarlalarından toplanan yaprak ve tomurcuklar ile artisan sunumu sürdürülebilir bir dünyada bir araya getiriyor.

Dünya’nın en kaliteli çayları
En yüksek kalitedeki çaylar Hindistan, Sri Lanka, Çin, Tayvan ve Japonya dahil olmak birçok bölgeden Ronnefeldt’in deneyimli çay uzmanları tarafından el ile toplanır ve harmanlanır. Bitkinin en üst kısmından sadece iki yaprak ve bir tomurcuk koparılarak toplanan çaylar için bu yöntem en yüksek kaliteyi garanti eden tek geleneksel yöntemdir.

Artisan sunum
En güzel lezzetin deneyimden geldiğine inanan marka, artisan sunumları ile kraliyet ailesinin 5 çayı deneyimini sizlere yaşatır. Çay sunumu konusunda dünyanın en iddialı çay markalarından biri olan Ronnefeldt’in bu konudaki gelişimleri inovasyon niteliğindedir. ‘Joy of Tea’ serisi, fincana takılan organik çay poşeti ile farklı bir görsel deneyim sunmaktadır.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI