Özsüt’ten Ağustos ayına özel lezzet: Meyveli & Dondurmalı Pasta

Mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt’ün her ay merakla beklenen yeni tatlıları belli oldu: Meyveli dondurmalı pastalar. Sadece Ağustos ayında sunulacak pastalar, taze meyveler ve geleneksel Özsüt dondurmasının eşsiz uyumuyla, hafif ve serinletici lezzetler arayanların ilk tercihi olacak.

Anadolu’nun dört bir yanında dalından toplanmış taze meyveler, günlük çiftlik sütüyle hazırlanan geleneksel dondurma, tazecik kek katlarıyla pastalar… Maharetli ustalar bu özel lezzetleri bir araya getirdi ve ortaya sıcak yaz günlerinde Özsüt misafirlerinin damağında şölene dönüşecek tatlar ortaya çıktı. Sade kek katları arasında ananas, şeftali, armut, muzla hazırlanan özel meyveli dondurma ve taze mevsim meyveleri süslemesiyle Meyve Bahçesi Dondurmalı Pasta; kavunlu dondurma, çilek sorbe katları arasında sade kek katları ve taze çilek süslemesiyleKavunlu Çilekli Dondurmalı Pasta, serinletici tatları ile Özsüt misafirlerine şehrin ortasında bile yazı yaşatacak.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI