Federal Coffee Company, eğitimde de marka oluyor

Barista olmak, yeni nesil kahvecilik, kahve sektöründe mesleki fırsatlar ve kahve hakkında bilmek istediğiniz herşey için: Federal Coffee Company - İstanbul Üniversitesi SEM ile eğitimler başladı. İçinizdeki baristayı eğitin!

30 yıla dayanan uzmanlığıyla, dünya şampiyonu baristalar yetiştirmiş, kahve sektöründe bilgi ve güvenin lider ismi Federal Coffee Company kurucularından Sam Çeviköz, şimdi deneyim ve başarılarını İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi işbirliği ile tüm kahve severlere ve geleceğini bu sektörde geliştirmek isteyen gençlere eğitim vererek taçlandırıyor. Sam Çeviköz’ün sektördeki tecrübelerini paylaşacağı eğitimlerin sonunda kahve ve sektörle ilgili aklınızda soru işareti kalmayacak. İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi işbirliği ile verilecek eğitimlerin sonunda, katılımcılara uluslararası geçerliliği olan SCAE ( Speciality Coffee Association of Europe) onaylı sertifika veriliyor. Yakın zamanda barista mesleği için Mesleki Yeterlilik Sınav Merkezi olma yolunda hazırlıkları bulunan kurumun amacı öncelikle gençlere uluslararası geçerliliği olan bir meslek kazandırmak… Hızla büyüyen kahve sektöründeki uzman barista açığını kapatmak amacıyla yapılacak eğitimlerin müfredatı da SCAE uzmanlık ve profesyonellik eğitimleri ile aynı düzeyde bulunuyor. İstanbul Üniversitesi Baltalimanı Sosyal Tesisleri’nde verilecek eğitimlerin tarihi, kurslar açıldıkça www.federal.coffee web sitesinden ve federalcoffeecompany instagram hesabından ilgililere duyurulacak. Ön kayıt ve daha fazla bilgi için akademi@federal.coffee ve http://.sem.istanbul.edu.tr/?page_id=12534 adresine başvuru yapılabilir.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2019 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI