Yılbaşına şimdiden hazırlanın

Yeni bir yıl yaklaşıyor. Yeni yılı karşılamak için hepimiz birtakım planlara başladık. Alınacak hediyeler, gidilecek tatiller, dışarıda veya evde kutlama planları, giyilecek kıyafetler aklımızın bir kenarında uçuşmaya başladı. Ne olsa bir aydan az zaman kaldı. Peki güzelliğimiz? En güzel halimizin yeni yıla merhaba demesi için bir ay içinde neler yapabiliriz?

Yılbaşına 4 haftanız var

Yaklaşık bir aylık zamanınız var. Bu nedenle en uzun iyileşmeye ihtiyaç duyacak ve etkisinin çıkması için süre gerekecek uygulamaları ilk önce yaptırmak gerekir. Coolaser derinin üst tabakasını mikron düzeyinde alarak alttan yeni deri gelişimi sağlar. Verilen enerji deriyi yenilerken aynı zamanda kollajen üretimini de arttırır. Kim Kardashian nın güzellik sırrı olarak bilinen bu uygulamayı yeni yıla kadar bir kez yaptırabilirsiniz. Deride parlaklık canlılık ve pürüzsüzlük oluşturan bu işlem yüzünüzü ve ellerinizi yeni yıla hazırlamak için en etkin uygulamalardan biri.Yılbaşı için seçtiğiniz kıyafet bel bölgesindeki fazla yağlarınızı çok çıkartıyorsa hala son şansınızı kaybetmediniz. Coolsculpting ile bölgesel yağlarınızdan soğuk yardımı ile kurtulabilirsiniz. Ama acele edin etkinin ortaya çıkması için bir aya ihtiyaç var. Siz kitabınızı okurken yattığınız yerde vakumlanan yağlar -8 dereceye kadar dondurulur. İşlemin yapıldığı gün sonrasındaki bir kaç gün 1-2 saatlik tempolu yürüyüş ve 2 litrenin üzerinde su tüketimi açığa çıkan yağlardan kolayca kurtulmanızı ve sonucu daha hızlı görmenizi sağlar. Bu işlemi de yeni yıla kadar bir kez yaptırabilirsiniz, bu da size bölgesel olarak 1-1.5 cmlik kalıcı incelme sağlayacaktır. Peki yeni yıla bir ay kala yaptırabileceğiniz estetik ameliyat var mı? Evet bir aylık iyileşme ile rahatlıkla yeni yıla daha güzel ve genç görünerek girmeniz mümkün. Bir aylık iyileşme zamanı estetik burun ve meme ameliyatları için yeterli bir süredir. Şayet uzun zamandır düşünüyor ve istiyorsanız silikon protezler ile meme büyütme ameliyatı ve estetik rhinoplasti için hala yeterli zamanız var.

Yılbaşına 3 haftanız var

Derinizin yenilenmesi için kimyasal peelingler kullanılan en eski yöntemdir. Antik çağlardan bu yana kullanılan kimyasal peeling de deri değişik asitlerle muamele edilerek, üst tabaka soyulur ve alttan yeni daha taze ve pürüzsüz deri gelmesi sağlanır. Kullanılan asidin çeşidi ve yoğunluğu aynı zamanda uygulama süreleri elde edilecek sonuç açısından çok önemlidir. Uygulama sonrasında kızarıklık ve takip eden günlerde soyulma meydana gelebilir. Sıklıkla 2-3 hafta içerisinde parlak ve daha pürüzsüz bir cilt ortaya çıkar. Yeni yıla 3 hafta kalmasına rağmen hala yaptırabileceğiniz estetik ameliyatlar var. Üst göz kapağı ameliyatı, göz kapağınızdaki fazla deri ve yağı uzaklaştıran, çoğu zaman lokal anestezi altında yapılan bir estetik operasyon. Yeni yıla yorgun bakışlarla girmek zorunda değilsiniz. 

Yılbaşına 2 haftanız kaldı

Yorgun bir yüz, düşük kaşlar ve iki kaş aranızdaki sizi kızgın gösteren kırışıklıklardan kurtulmak mümkün. Botoks ile daha dinamik ve genç gözükmek olası. Artık abartılı botoks uygulamalarını çok görmüyoruz. Doğal, sonuçları ile botoks yüzümüze daha dinç, dinlenmiş, ve genç bir ifadeyi kolayca veriyor. Etkinin tam ortaya çıkması için 14 güne kadar zaman gerekebiliyor. Yeni yıl gecesine yüzünüzü hazırlamanın etkin yöntemi olan botoks tüm dünyada da en çok tercih edilen estetik uygulama. Yeni yıla dolgun dudaklarla girmek istiyorsanızdolgular emrinizde. Tercih ettiğiniz dolgunun kaliteli ve güvenilir olduğundan emin olun. Daha dolgun dudaklar sadece güzellik değil aynı zamanda gençlik de katmakta. Dolgular sonrasında oluşabilecek morluk ve şişlikler ise yılbaşına kadar geçmiş olacaktır. Dudaklara ek olarak elmacık kemiği ve çene kemiği dolguları da yüze daha kemikli, karakteristik ve çekici bir görüntü vermeleri nedeniyle çok tercih edilmekte. Yeni yıla sadece iki hafta var, bu süre herhangi bir ameliyattan sonra size yeterli iyileşme zamanı sağlamayabilir. Bu nedenle estetik ameliyat düşünüyorsanız ve yılbaşı için planlarınız da varsa ameliyatınızı yeni yıl içerisine bırakmak doğru bir tercih olacaktır.

Sadece 1 hafta var

Güzelliğinizin anahtarı cildinizde saklı. Son bir hafta kala yapabileceğiniz en etkin ve akılcı yöntem cilt bakımı olacaktır.Vakumlu elektronik kontrollü sistemler artık profesyonel cilt bakımının en önemli parçası. Kullanılacak cihaz kadar beraberinde kullanılan ve derinizin özelliklerine göre seçilecek solüsyonlar da önemli. Derinin üst tabakası temizlenecek ve nemlendirici ve besleyicileralt tabakalara ulaştırılacaktır. Günlük yaşantıyı aksatmayan, iyileşme gerektirmeyen bu profesyonel bakım ile yeni yıla daha parlak ve canlı bir cilt ile merhaba demek mümkün.

Akşam

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI