Fidan Şimşek ile fark yaratan stiller

Tasarım ve moda dünyasının, başta bedeni saran ve daha alımlı gösteren kalıpları olmak üzere, çizgileri ile fark yaratan ismi Fidan Şimşek, günlük giyimden davetlere, düğünler gibi en özel anlarına eşlik eden koleksiyonları ile özgün stillere hayat veriyor!

Modern ve özgün şıklığın moda dünyasındaki en güçlü temsilcilerinden Fidan Şimşek, bedenle bütünleşen, bir o kadar da kalıplarıyla en göz alıcı görünümleri sergileyen, kadınsı ve güçlü çizgileriyle fark yaratmaya devam ediyor. 

Tasarım alanındaki 32 yıllık deneyimiyle kendi alanında özgünlüğü ile ilham kaynağı olan Fidan Şimşek, özellikle de farklı kumaşları ve dokuları bir araya getirdiği Patchwork, moda dünyasının ışıltısı ve dokusuyla göz alıcı ama bir o kadar da riskli kumaşı olan kadifeye verdiği yepyeni yorumla Velvet Dreams, her tasarımın ayrı bir boyut ve canlılık kazandığı Waves ile ilgi görüyor. 

Kokteyl elbiselerden tulumlara, balık kesim tuvaletlerden kişiye özel gelinliklere kadar oldukça geniş seçenekler sunan Fidan Şimşek’in tasarımlarını tercih eden ünlüler arasında Bergüzar Korel, Özge Ulusoy, Ayşe Özyılmazel, Sitare Akdilek, Bensu Soral, Hatice Şendil gibi stili ile fark yaratan isimler yer alıyor. 

Güçlü, modern, göz alıcı, gücü kadar dişiliği ile de fark yaratan kadınların moda dünyasındaki tercihi Fidan Şimşek, özgünlüğe önem veren, stili ile fark yaratmak isteyenleri Yeniköy’deki showroomuna bekliyor. 

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI