Uniq Teras'ta bahara merhaba!

UNIQ İstanbul, 14 Nisan Cuma akşamı asırlık ormana bakan terası ‘UNIQ Teras’ta bahara merhaba diyecek…

Müzik, dans, muhteşem lezzetler ve bahar… Herkes bu partiye davetli! Açıkhava alanlarıyla yaz boyunca İstanbullu ziyaretçilerine nefes aldıran UNIQ İstanbul, alternatif etkinlik alanı UNIQ Teras’ı Tamirane ile birlikte açıyor! Asırlık bir orman manzarasına bakan ve özel partilerin, konserlerin yeni adresi olacak ‘UNIQ Teras’ geniş alanıyla harika bir dans pistine dönmeye hazır.

UNIQ Teras, Tamirane işbirliğiyle kapılarını ilk kez 14 Nisan Cuma akşamı saat 18:30’da açacak ve ‘Bahara Merhaba’ diyecek. Samimi ve eğlence dolu parti, gecenin geç saatlerine kadar devam edecek ve UNIQ Teras’ta yer alan Tamirane’nin eşsiz lezzetleri de geceye eşlik edecek… 18:30’da DJ Bekir Yılmaz, pikapların başında güncel müziklerle ısınma turuna başlayacak ve 20:30'da sahneyi cap canlı performansıyla Softune'a bırakacak. İngilizce ve Türkçe popüler şarkıların çok vokalli, soft ve pop-jazz coverlarından oluşan repertuvarıyla İstanbul’da müzik sahnesinde özel bir yer kazanan 6 kişilik orkestrasıyla herkesin dinlemekten keyif alacağı Softune’un ardından sahneyi 23:00'da DJ Murat Meriç devralacak. Murat Meriç, Neşet Ertaş’tan Beyaz Kelebekler’e, Ajda Pekkan’dan Oya-Bora’ya, Neşe Karaböcek’ten Ciguli’ye, hatta Peppino Di Capri’den Ümit Besen’e her şeyi dinleyebileceğiniz bir şenlik ile geceyi noktalayacak.

"eski 45’likler"den yeni müziklere bütün zamanların en eğlenceli şarkılarının dillere dolanacağı bu ücretsiz etkinlik, bahar enerjisini ve mutluluğunu yaşamak isteyen herkesi 14 Nisan Cuma akşamı iş çıkışı bekliyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2019 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI