Gelin adayları için Cilde, vücuda, ruha ‘Therapia’

İlkbahar ve yaz ayları genellikle düğün için tercih edilen dönemler. Bilinen bir gerçek var ki evlilik için hazırlık yapan çiftler artık sadece düğün ve evin ihtiyaçları değil aynı zamanda kişisel için de uğraşıyor. Özellikle gelin adaylarının düğün gecesi daha parlak, daha canlı ve daha güzel bir cilde kavuşması için birçok farklı alternatif bulunuyor.

The Grand Tarabya’nın içinde yer alan SPA’sı “Therapia”, kendini düğüne hazırlamak isteyenlere uygun cilt ve vücut bakım önerileri sunuyor. Toparlama&Sıkılaştırma (Anti-aging) cilt bakımı ve Sıkılaştırıcı Vücut bakımı ile İstanbul’un Boğaz manzaralı SPA’sında düğün öncesi kendinize zaman ayırarak, yenilenmeye hazır mısınız?

Sadece ruhumuzu değil, vücudumuzu ve cildimizi de düğüne hazırlamak gerekiyor. Siz de ‘bakımlı’ bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Bunun için çok uzaklara gitmenize gerek yok. The Grand Tarabya’nın adını ‘terapiden’ alan 4500 metrekarelik kullanım alanıyla İstanbul’un Boğaz manzaralı SPA’sı Therapia, yenilenmeyi keşfetmek isteyenler için ideal…

Yoğun nem ve mineral sağlayan yosun bakımı;

Yosun, bol miktarda içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde vücut için en etkili ve sağlıklı ürün olma özelliğini korur. Britanya sahillerinden elde edilen saf mikro toz su yosunları ile yapılan yoğun nem ve mineral sağlayan yosun bakımı sayesinde sıkılaştırıcı vücut bakımını keşfetmeye hazır mısınız? Denizden gelen bu güç, vücudu inceltir, metabolizmayı uyarır ve toksinlerin hızla atılmasını sağlar. Cildi asidik değerinden arındırarak, nemlenmesini sağlayan bu özel bakım aynı zamanda cilde mineral ve gerginlik kazandırır. 60 dakika boyunca, Boğaz manzarası eşliğinde kendinize zaman ayırmak ve Britanya sahillerindeymiş gibi hissetmek için şimdiden rezervasyonunuzu yaptırın.

Havyar masajı alır mısınız?

Cildin nem ihtiyacını karşılamak için geliştirilen havyar masajı, Therapia’nın imza masajlarından biri. Yumuşak hareketlerle ve saf havyar yağı ile uygulanan 50 dakikalık terapinin en önemli özelliği, kasları gevşetmesi ve cilde yoğun nem kazandırması. Eşsiz bir deneyim sunan masaj, aynı zamanda havyarın içinde bulunan yararlı maddelerle, cildin yaşlanmasını önlemeye de yardımcı oluyor.

Therapia hamam ritüeli

Kelime anlamı şifa olan Therapia, geleneksel hamam ritüeliyle ihtiyacınız olan yenilenmeyi, huzuru ve dinginliği sunuyor. Kese ve köpük terapilerinin ardından kabak kesesi lifiyle uygulanan masaj, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissetmenize yardımcı oluyor. Kabak lifi uygulaması öncesi argan yağıyla yapılan bakım da saçlarda daha ışıltılı, canlı ve sağlıklı bir görünüm sağlıyor. Uygulama 75 dk sürüyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI