Anneler Günü hediyeniz Wish More Hotel Istanbul’dan

Wish More Hotel Istanbul, özel jestleriyle bu yıl Anneler Gününü unutulmaz kılacak. Estetikle lüksün bir araya geldiği mekanı ve kaliteli hizmet anlayışıyla Wish More Hotel Istanbul, keyifli hizmetlerini Mayıs ayında avantajlı fırsatlarla sunuyor. Şehrin dört bir yanından metro veya araçla kolayca ulaşılabilen 5 yıldızlı otel, tüm anneleri Bayrampaşa’ya davet ediyor.

  • Wish More Hotel Istanbul’da annelerin faydalanabileceğiniz imkanlar şu şekilde:
  • Mayıs ayı sürecinde Anneler Günü’ne özel Fitness&SPA üyeliklerinde yüzde 30 indirim uygulanacak.
  • 8-14 Mayıs tarihleri arasında SPA’da masaj yaptıran annelere yüzde 50 indirim yapılacak.
  • 14 Mayıs Pazar gününe özel 07.00 – 12.00 saatleri arasında açık büfe kahvaltı düzenlenecek. Kişi başı 29 TL olan kahvaltıda 0 – 6 yaş arası çocuklardan ücret alınmayacak.

Anneler SPA’da tazeleniyor

Wish More Hotel Istanbul’un Fitness & SPA merkezi 2.000 metrekare alana kurulu. Burada yerli ve yabancı terapist ve spor koçlarının rehberliğinde, son teknoloji ekipmanlar eşliğinde egzersiz programlarının yanı sıra doğu ile batı prensiplerini uzlaştıran bütünsel bakım ritüelleri sunuluyor. 1.500 metrekarelik SPA kısmında, beş masaj odasının yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, kapalı havuz ve jakuzi de yer alıyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI