Crossfit için yeni adres: CVK Safira Spa& Fitness

İstanbul’un en büyük otel spa’sı olan CVK Safira Spa&Fitness; özel crossfit, pilates stüdyoları ve kişisel eğitmenle çalışma olanağı sunan fitness merkezi ile misafirlerini hayal ettikleri forma kavuşturuyor.

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul içinde 8 bin 500 metrekarelik alanda hizmet veren İstanbul’un en büyük otel spa’sı CVK Safira Spa&Fitness, uzman eğitmen kadrosu ile misafirlerini yaza fit girmeye davet ediyor.

Şehrin merkezinde yer alan konumuyla ulaşım kolaylığı sağlayan CVK Safira Spa&Fitness, içinde bulunan 90 m²’lik yeni crossfit alanı ile misafirlerine serbest ağırlık ve farklı kondisyonel ekipman kullanım imkanı sunuyor. Misafirler, genel güç ve kondisyon programı olan son yılların popüler fitness trendi crossfit’le yazı sımsıkı karşılıyor.

Kişisel eğitmen eşliğinde pilates ve aletli pilates, sağlıklı ve yüksek performanslı antrenman imkanı sunan Time to be Fit uygulaması ve spinning dersleriyle de CVK Safira Spa&Fitness, misafirlerine yaza formda girmeleri için özel ders paketleri sunuyor.

Misafirler, CVK Safira Spa&Fitness’ın sunduğu bireysel crossfit paketlerinden yararlanılabileceği gibi, farklı grup ders paketlerinden de yararlanabiliyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI