Türkiye'nin en itibarlı oteli: "Barut Hotels"

Türkiye İtibar Akademisi ve Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü’nün gerçekleştirdiği Türkiye İtibar Endeksi (TİE) Araştırması sonuçları açıklandı. Eğitimden enerjiye, GSM’den hazır giyime, bankacılıktan gıdaya, perakendeye kadar 20 farklı sektörde en saygın ve güvenilir markaları 3000 kişiye tek tek ulaşarak belirleyen istatiksel çalışmada Turizm-Otel sektöründe üç liderden biri Barut Hotels (Barut Otelleri) oldu.

971’de sürdürülebilir turizm ve yüksek hizmet anlayışıyla, “mutlu misafir-mutlu çalışan” odaklı, yeniliklere açık ve öncü olma misyonuyla Manavgat Side’de 36 odalı Cennet Hotel ile yola çıkan Barut Ailesi, tüm dünyada tanınan ve tercih edilen bir marka olarak Barut otellerini turizm sektörüne kazandırdı. Günümüzde yüzde 92 misafir memnuniyeti yakalamayı başaran oteller, Ali İhsan Barut’un oğulları Haydar Barut, Ahmet Barut ve Levent Barut liderliğinde 3000’in üzerinde çalışan kadrosuyla, 12 otelinde toplam 8.500 yatak kapasitesi ile her yıl 250.000’i aşkın konuğu ağırlıyor.

Yıllardır ulusal ve uluslararası pek çok ödülü ülkemize kazandıran Barut otelleri şimdi de şirket ya da kurum güvenilirliğinin maddi olmayan en önemli ölçütlerinden biri sayılan Türkiye İtibar Endeksi (TİE) araştırmasına göre liste de en iyiler arasındaki yerini aldı.

Barut Ailesi şimdi de otel zincirinin en son halkalarından biri olan AKRA ile turizm sektörüne duygu ve deneyimlere dayanan yeni nesil otelcilik konsepti Urban Social’ı turizm sektörüne kazandırıyor. ‘Dokunuş’, ‘Lezzet’, ‘Koku’, ‘Ses’ ve ‘WellBeing’ (Daha İyi Bir Sen) kodlarını buluşturan bu yeni konsept misafirlerin kalbine dokunup benzersiz bir deneyim ve iyi anılarla Antalya’dan ayrılmalarını hedefliyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI