Wyndham Grand Kalamış’tan sevgi ve huzur dolu Anneler Günü hediyesi

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, en değerli varlıklarımız annelerimize, keyifli bir ‘Anneler Günü’ geçirmeyi vadediyor.

İstanbul’un en nezih semti Kalamış koyunda yer alan Wyndham Grand Kalamış, Anneler Günü’ne özel keyifli bir tatil paketi sunuyor. Şık ve konforlu odalarda konaklama imkanı sunan tatil paketi, otelin teras katında yer alan panaromik deniz manzarasına sahip Ouzo Roof Restaurant’ta gerçekleşecek 14 Mayıs Anneler Günü Brunch’ını ve küçük misafirler için ayrılmış özel alanda çocukların kendi elleri ile annelerine hediye edebilecekleri cupcake workshopunu kapsıyor. Anneler Günü tatil paketi konaklama, brunch , cupcake workshop dahil paketler uygun fiyatlarla.

Kalamış Koyuna Karşı Brunch Keyfi

Dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerini, ödüllü şef Mehmet Yalçınkaya’ nın yorumu ile buluşturan brunch göz dolduracak. Anneler başta olmak üzere ailenin tüm üyeleri brunch’ın keyfini çıkartırken, minikler kendilerine özel hazırlanan, sağlıklı ve lezzetli yiyeceklerden oluşan brunch alanında eğlenceli saatler geçirebilecekler. Brunch’a katılan çocuklarda cupcake workshopuna katılma şansına sahip olacaktır.

Anneler dilerlerse aileleri ile geçirdikleri vakit sonrasında Blue Harmony SPA'da doğal aromalar ve yağlar eşliğinde keyifli saatler geçirip, bu özel günde bahar yorgunluğunu geride bırakabilecekler.

Anneler Günü’nde annelerinize keyif ve huzur armağan etmek için (0216) 400 00 00’ı aramanız yeterli.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI