Peri masalını gerçeğe dönüştüren balayı

Sapanca’nın zengin doğası içerisinde konumlanan NG Sapanca; yemyeşil bir orman içerisinde eşinizle baş başa yapabileceğiniz doğa yürüyüşleri, ödüllü Aliva Spa’sında alabileceğiniz rahatlatan masajları , açık, kapalı yüzme havuzları ve özenle hazırlanmış lezzetli ikramlarıyla, düğün koşturmacasının yorgunluğunu unutmanızı sağlayacak, huzur ve mutluluk dolu bir deneyimin anahtarını sunuyor.

Romantik Süitler…

NG Sapanca’da yeni çiftlerin mutluluğu ve konforu düşünülerek tasarlanan; beyaz ve kırmızı romantik suitler konuklara hayallerini yaşatıyor.

Beyaz ahşap ve mermerlerle dekore edilen, beyaz romantik süitler, ferah atmosferiyle dikkat çekiyor.

Aşkın ve tutkunun rengi kırmızıdan ilham alınarak, meşe rengi, ahşap, gri mermerler ve kırmızı tonlarında objelerle dekore edilen Kırmızı Romantik Süitler, unutamayacağınız bir balayı vaadediyor.

Jakuzi ya da büyük küvet seçenekleri, oda ile banyo arasında ahşap bölme ve cibinlik gibi ayrıntıların atlanmadığı süitlerde, orman manzarası da romantik anlarınızı taçlandırıyor. 

Türk Hamamından, çiftlere özel masaj terapilerine, bakım kürlerinden, doğal beslenme programlarına kadar baştan aşağıya yenilendiğiniz bir balayının ardında, unutulmaz anılar bırakmak için adresiniz NG Sapanca olsun.


BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI