Çiçekler ile dönüşüm yaşadı!

Sağıklı ruhsal yaşam için çiçeklerin gücüne inanan Zeynep Özçoban, çiçeklerin spiritüel yolculuğunu keşfetmenin önce kendi hayatını değiştirdiğini ve dönüşümü çiçeklerle yaşadığını dile getiriyor.

Zeynep Özçoban hobisini işe dönüştürdü, hayatı değişti.

“Çocukluğumdan beri en keyif aldığım çiçek alıp, vermekti ve hep çiçekçi olmanın hayalini kurardım.” diyen Zeynep Özçoban, hayata geçirdiği “Happy Me” markası ile hobisini işe dönüştürdü.


Yeni markası “Happy Me” nin oluşmasını, çiçeklerin spiritüel güçlerini keşfetmesine ve insanların ruhlarına hitap etmek istemesine bağlayan Özçoban, “İş yaşantımda kendimi en mutlu ettiğim, günün tüm stresini atmama yardımcı olan hep çiçek ve mumlar oldu. Ve herkesin kendisine iyi gelecek şeyleri tanımlamasının ve hayatına dahil etmesinin insana ne kadar da iyi geldiğini bizzat deneyimliyorum.

Hobimi işe dönüştürme şansımı “Happy Me” ile başlattım.” diye ifade ediyor.

Kişiye özel tasarımların yanı sıra ev davetlerini çiçek ve mumlarla, ev sahibinin tarzına ve sofranın dizaynına göre düzenleyen Zeynep Özçoban, etkinliklerin de dekorasyonlarını çiçeklerle yeniden dizayn ediyor. “En önemli noktanın insanın ne istediğini ve tarzının ne olduğunu çok iyi anlamak olduğunu” düşünen Özçoban, kendisine hep şans getirdiğine ve dönüşümünü sağladığına inandığı "Dragon Fly" - "Yusufçuk"u da “Happy Me”nin logosu olarak belirledi. 

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI