Burger Savaşları ile lezzet ve eğlence bir arada!

Geleceğin burger şeflerinin lezzetli bir yarışın içinde olacağı 5. Geleneksel Burger Savaşları’nın finali ve after party gecesi 24 Mayıs’ta Maslak’ta bulunan Uniq İstanbul’da gerçekleşiyor.

“İyi Et İyi Burger” mottosundan yola çıkan BurgerLab tarafından 5.si düzenlenen “Burger Savaşları”, en iyi burger tarifi peşinde yarışacak olan gastronomi bölümü öğrencileri ve burger severleri bir araya getiriyor.

Mert Rusçuluk’un sunumuyla gerçekleşecek yarışmadan sonra gece “Burger Savaşları After Party” ile devam edecek. Evrencan Gündüz’ün  canlı vereceği konser sonrası Dj Cihan ile müziğe doyulacak.

Burger Savaşları, her yıl değişen temasıyla en iyi hamburger reçetesi için değer verdiği  konulara dikkat çekiyor. Türkiye’nin birbirinden lezzetli yöresel peynirlerini kullanarak hamburger reçetelerini oluşturan 2’şer kişilik takımlar, en lezzetli burger reçetesini bulmak için kıyasıya yarışacak.

Başvuru sonrası ön elemeyle seçilen yarışmacılar final gecesinde burgerlerini hazırlayacak ve yeme- içme konusunda profesyonel jüri üyeleri karşısında büyük finalde boy gösterecek. Yarışmanın sonunda 1. ve 2. olan takımlar Amsterdam Gurme Turu, 3.ve 4. olan takımlar ise Gaziantep Gurme turu kazanacaklar. 

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI