Cake Show İstanbul'un üçüncüsü gerçekleştirildi

Türkiye’nin ilk ve tek Butik Pastacılık Festivali olan ’Cake Show ile 13-14 Mayıs tarihlerinde Gayrettepe Büyük Sürmeli otelinde gerçekleştirildi.

Butik pastacıların yeteneklerini sergiledikleri, uzmanlarından eğitimler aldıkları, sektörde yer alan firmalarla bir araya geldikleri ve iki gün süren etkinliğe Türkiye’den ve yurtdışından katılımlar gerçekleşti. "Her şey cesaretle başlar, destekle büyür" sloganıyla düzenlenen, ‘Cake Show İstanbul’ programında, butik pastacılar 6 ayrı seviyede, 11 ayrı kategoride ve Parti Masası yarışmalarında, özgün tasarımlarıyla sınırları zorladılar. Yarışmaları konularında uzman yerli ve yabancı şeflerden oluşan jüri değerlendirdi. Cake Show İstanbul'da; dünyanın en başarılı 10 pasta sanatçısından biri olan Laura Saporiti ile Marta Hidalgo Jimenez ve Eugenie Skalosub bir araya geldi, Türk pasta ustaları da workshoplar düzenledi.

Parti Masası kategorisinde “Rustik Nostaljik Bekarlığa Veda Masa dekorasyonu” konsepti ile yarışmaya katılan YouTuber anne Elçin Onat üçüncülük ödülü ile bronz madalyaya layık görüldü.

Gelin adayları için, Bekarlığa Veda konseptiyle yarışmaya katılan YouTuber anne Elçin Onat anneler gününde bronz madalyayı alarak anlamlı bir ödül kazandı. Geçen yıl “Rustik Floral Babyshower” konsepti ile ikincilik ödülüne sahip olan Elçin Onat bu yıl da yarışmadan ödülle geri döndü. Elçin Onat ödülünü Anneler gününde oğlu Efes ile birlikte aldı. “Yaratıcı olduğumu oğlum Efes’le keşfettim. Onun öncesinde var olan bu yeteneğim, bu üretkenliğim oğlum sayesinde daha da su yüzüne çıktı. “dedi.

İletişim profesyoneli olan Elçin Onat oğlu Efes’le birlikte Haftalık videolarla Kendini ve oğlunu keşfetme serüvenini, annelik deneyimlerini, lifestyle, Kendin Yap - D.I.Y. Yaratıcı ve dekorasyon fikirleri Vlogger anne olarak You tube’da paylaşıyor.

Çocukluğuna ait nerdeyse hiç fotoğrafı olmayan Elçin Onat fotoğraf ve videolarla oğluna güzel bir arşiv bırakmayı amaçlıyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI