NG Hotels'de Ramazan'a özel kampanyalar

Ramazan Bayramı coşkusunun tadını doyasıya çıkarmak isteyenler için birbirinden farklı tatil paketleri çıkartan NG Hotels, hem Sapanca'da hem de Afyon'da misafirlerinin en özel dinlenme yeri oluyor. Keyifli eğlencelerin yanı sıra uzman spa kadrosuyla da ziyaretçilerine sıra dışı bir deneyim yaratan NG Hotels, lezzetli mutfağıyla da kusursuz hizmetin ilk adresi oluyor.

NG Afyon'da Ramazan Bayramı'na Özel Paketler...

Şehrin koşuşturmacasından kısa bir sürede olsa uzaklaşmak isteyenleri, NG Afyon'da dinlendirici bir tatil bekliyor. Ayfon'un kültür mirasının hissedildiği Frig Vadisi'nin güzelliklerini keşfetmek ise sadece size kalıyor. İlin yöresel lezzetler arasında bulunan sucuk ve kaymak keyfi ise otelin bayram kahvaltısı menüsünde yerini alıyor.

NG Afyon'un yaz sıcağındaki ferah atmosferinde sunulan kaliteli hizmetleri, bayrama özel 3 ve 2 gecelik olmak üzere farklı paket alternatifleri sunuluyor. 

Muhteşem doğasıyla konuklarını karşılayan otel, Sapanca'da ailelerin yazın nimetlerinden faydalanacakları pek çok etkinlikle ilgiyi kendine çekiyor. Otelin yeşillikleri arasında bulunan açık ve kapalı havuzlar bayram boyunca ailelere eğlenceli ve keyifli dakikalar vaadediyor.

Bayram tatilinde çok özel fırsatlarla misafirlerini karşılayacak olan NG Sapanca'da, 24 Haziran Arife günün başlayan paket 27 Haziran tarihinde son buluyor. 

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI