Machka sonbahar-kış koleksiyonunu tanıttı

Machka 2017-18 sonbahar-kış koleksiyonunun ihtişam dozu yüksek tasarımları, Machka kadınının zamansız stiliyle buluşuyor. Eşsiz bir el işçiliği ile harmanlanan lüks detaylarıyla ilham veren tasarımlar, zarif bir kış etkisi ile taçlanıyor.

2017-18 Sonbahar-Kış koleksiyonunda yer alan ihtişam dozu yüksek Machka tasarımları sizi sofistike bir stil yolculuğuna davet ediyor!

Gösterişli feminenliği, dozunda bir maskülenlikle dengeleyen zarif etki, koleksiyonun en dikkat çekici noktasını oluştururken, palto yakalarına iliştirilen yaka iğneleri ile kürk yakalar, Machka kadınının ışıltılı aurasına katkıda bulunuyor.

Koleksiyonda modern ve formal bir etki yaratan koza görünümlü jakarlı anorakların yanı sıra, çift taraflı giyilebilen metal fermuarlı kapüşonlu mantolarla kombinlenebilen hacimli görünümler, sonbaharın atmosferine uyum sağlıyor.

Parlak oyunlu ve metalik etkili lüks jakarlar, saten düşes ve yünlü ekoseler, payet ve kristal taş işlemeli patchlerle süslenerek Machka kadınının karakteristik stil kodlarını oluşturuyor.

Koyu lacivert, siyah ve kırmızının hakimiyetindeki koleksiyonda, metalik altın ve gümüş renkler de doğal tonlarla birlikte kullanılarak gerçeküstü bir görünüm vaat ediyor.

Midi boy elbise ve lale kesim eteklerle kombinlenebilen neopren düşes ceketler saten cep kapaklarıyla gündelik şıklığa uyarlanırken, özgün ve modern stil anlayışıyla buluşan parti elbiselerine de mükemmel bir uyumla eşlik ediyor.

Feminen hatları vurgulayan modern tavırlı romantik elbiseler, kristal taşlarla süslü yaka iğnesi ve kemerlerle birleşerek Machka kadınının bir klasik haline gelen sofistike tarzının altını çiziyor.

Lüksün ve rahatlığın idealize edildiği pilili ve yüksek belli pantolonlara eşlik eden boynu saran yüksek yakalı sade ipek bluz ve poplin gömlekler sizi 40’lardan 70’lere uzanan bir yolculuğa davet ediyor.

Zarif ve sofistike çizgisiyle zamana meydan okuyan Machka tasarımları 2017-2018 Sonbahar-Kış sezonunda da güçlü iddiasını ortaya koyuyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI