Cacharel artık Hepsiburada'da

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, giyim ve modada yeni bir marka işbirliğine imza atarak Cacharel’le anlaştı. Fransız moda markası Cacharel’in ürünlerine online olarak, kendi web sitesi dışında artık Hepsiburada’dan da erişilebilecek.

Dünyanın önde gelen giyim markalarından olan Cacharel, geçtiğimiz günlerde 3.000’e yakın ürünüyle Hepsiburada’da satışa sunulmaya başlandı. Ülkemizde daha çok erkek giyim alanındaki ürünleriyle tanınan Cacharel’in, takım elbiseden, gömleğe; ayakkabıdan, kemere; kravattan, papyona; pijamadan, parfüme kadar birçok farklı ürünü Hepsiburada müşterilerinin beğenisine sunuldu.

Cacharel’in Hepsiburada platformuna katılmasıyla moda kategorisinde daha güçlü hale geldiklerini belirten Hepsiburada Moda Kategorisi Direktörü Onur Levent; “Hepsiburada’da 10 milyondan fazla ürünle müşterilerimize hizmet veriyoruz. İster bebek bezi, ister akıllı telefon, isterse de takım elbise arayan tüm müşterilerimize en iyi markaları, en avantajlı fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz. Dünyaca ünlü Cacharel markasını portföyümüze katarak, moda kategorisinde daha iddialı konuma geldik” dedi.

Fransız ekolünün ikonik markası Cacharel, 1995 yılından bu yana Türkiye dahil 16 ülkede lisans sahibi Aydınlı Grup tarafından yönetilmekte. Aydınlı Grup Bilgi Teknolojileri ve E-ticaret Direktörü Hakan Duran ise, “Online alışverişi en önemli büyüme kanallarından biri olarak gördüğümüz için e-ticaret ve mobil satış kanallarımızın yanı sıra stratejik gördüğümüz noktalarda da markalarımızı müşterilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz. Bu stratejinin bir sonucu olarak e-ticaretin toplam ciromuz içerisindeki payı da 2016’da dünya ortalamasını yakaladı. Yenilikçi, rafine ve seçkin bir stil sunan Cacharel markamızla Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada’da yer aldığımız için de oldukça memnunuz. Bu iş birliğinin, hem Cacharel markamıza hem de Hepsiburada’ya olumlu geri dönüşler sağlayacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI