Wish More Hotel Istanbul misafirlerinin beğenisini topluyor

Geride kalan bir yılda “daha fazlasını dileyen” 23 bini aşkın misafir ağırlayan Wish More Hotel Istanbul, misafir etme tutkusunu yansıttığı hizmet kalitesi ile konukları memnun etti.

Mükemmel konumunu, kusursuz hizmetleri ve gelişmiş olanaklarıyla birleştiren Wish More Hotel Istanbul, yola çıktığı 2016 yılının Haziran ayından bugüne ağırladığı 23 bini aşkın konuk ile misafir etme tutkusunu paylaştı.

Lüks ile estetiğin mükemmel uyum yakaladığı odalarda iş ya da tatil amaçlı seyahat edenlere keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunan 5 yıldızlı otel, kaliteli hizmet anlayışını yansıtarak konukların kalplerini fethetti.

Misafirlerin yüzde 23’ü, tam donanımlı Fitness & SPA merkezi, Türk ve Dünya lezzetlerinin en iyi örneklerinin sergilendiği konsept restoranı, modern ve şık bir dizayna sahip balo salonu, açık hava etkinlik alanı, konferans ve toplantı salonlarının yanı sıra cazibe merkezlerine yakınlığı ve kolay ulaşımı ile dikkat çeken Wish More Hotel Istanbul’u deneyimleyip memnun kalarak, tekrar konaklamayı tercih etti.

Wish More Hotel Istanbul hakkında:

Wish More Hotel Istanbul, 2016 yılında Bayrampaşa’da hizmete açılmıştır. 5 yıldızlı otel kategorisindeki otel, metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan merkezi lokasyonu, gönülden servis yaklaşımı, kent kültürünü yansıtan hizmet özellikleri ve iş dünyasına özel yenilikçi uygulamaları ile gerek iş gerek tatil amaçlı seyahat eden misafirlerine, keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Wish More Hotel Istanbul’un 29’u süit toplam 198 odası, 7 toplantı salonu, bir konferans salonu, bir balo salonu, açık etkinlik alanı ve restoranı bulunmaktadır. 2000 metrekare alana kurulu Wish More Fitness & SPA hem otel misafirlerine hem de otel dışından üyelere açıktır. Wish More Hotel, Türkiye çapında ve uluslararası alanda hizmet veren bir oteller zinciri yaratmayı hedeflemekte, otelcilik sektörüne bir Türk markası kazandırma misyonu ile faaliyet göstermektedir.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI