adidas Athletics, kalp atışından ilham aldı

adidas ATHLETICS, karşılaşma öncesi, heyecan ile yükselen kalp atışından ilham alarak yarattığı Z.N.E Pulse’i sunuyor.

adidas Athletics, eşsiz sporcuların eşsiz heyecanlarından ilham alarak tasarladığı, kalp atışı motifli yeni koleksiyonunu sunuyor. adidas, üstün kaliteli bu koleksiyonun yaratılma sürecinde, öncelikle Athletics Pulse ismini verdiği bir aralık belirledi. Athletics Pulse aralığı, sporcuların kalp atışlarının başarı beklentisi içerisinde zirve yaptığı ana yani soyunma odasından çıkılıp maç alanına, sahaya ya da salona ilerlerken ortaya çıkan nabzaodaklanıyor. Bu aralığın belirlenmesini sağlayan verilerin toplanması ve de toplanan bu verilerin analizinden oluşan koleksiyonun yaratım süreci sırasında, sporcular ile çok yakından çalışıldı.


Koleksiyondaki tüm ürünlerin ileri işçiliği, kendini kesim detaylarında, eşsiz tasarımda ve fonksiyonel yapıda gösteriyor. Ürünlerin yapısı, aynı zamanda sporcunun karşılaşmanın hemen öncesindeki sıcak dakikalarda, vücudunu sakin ve serin tutmasını sağlıyor. Koleksiyonun öne çıkan ürünü, nefes alabilen merino yünü ile hazırlanan ve benzersiz kalp atışı motifine sahip adidas Z.N.E Pulse Knit Hoodie. Bu özel ürün, her sporcuya mücadele ettikleri spor ne olursa olsun, mükemmel rahatlıkta bir uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Koleksiyon maç öncesinin heyecanına eşlik etmenin yanı sıra, karşılaşma gününden sıradan bir güne sorunsuz bir şekilde geçiş için, sporcunun günlük yaşama taşıdığı stiline uygun şekilde tasarlandı.


Kıdemli Tasarım Direktörü Christina Schramm koleksiyon hakkında şunları dile getirdi:

“Her zaman sporculara onları rahat hissettiren ve dikkatlerini dağıtmadan hareket özgürlüğü tanıyan giysiler sunarak, yapabileceklerinin en iyisini yapmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Örgü teknikleri spor giyimin nasıl en üst rahatlık seviyesinde yaratılıp, oluşturulacağına ilişkin muazzam bir inovasyon alanı tanımakta. Fonksiyonel ve inovatif ipliklerin kullanımı, açık ve yoğun yapıların entegrasyonu ve giysilerin dikişsiz yapısı çok büyük fonksiyonel avantaj sağlıyor. Biz de bu özellikleri, iplik renkleri, desenler, yapılar, yüzeyler ve renklerin kombinasyonu açısından büyük fırsatlar sağlayan tasarım unsurları ile bir araya getirdik. Kısacası, sporcuların hem mükemmel görünüp hem de mükemmel performans sergileyebilmeleri mümkün.”


Koleksiyon çeşitli spor dallarında mücadele eden, alanında lider sporcuların seçimi. Bunların arasında futbolcu Gareth Bale ve Paul Pogba, basketbol yıldızı James Harden, atlet Torie Bowie ve tenisçiler Angelique Kerber ile Simona Halep var. 100m ve 200m’de birçok madalyaya sahip Torie Bowie’nin koleksiyonun ilhamı hakkındaki sözleri şöyle: “Nabzım yarıştan önceki geceden itibaren yükselmeye başlar. Ben tekniğime odaklanırım, konsantre olurken de tek düşündüğüm budur. Tünelden çıktığım an; işte hazırlandığım an bu!”


BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2019 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI