Sportif şıklığınızı sokağa taşıyın

Ebru Şallı Loves Koton Sport, yeni sonbahar-kış koleksiyonu ile moda ve spor tutkunlarıyla buluştu. Koton modasını spor giyime yansıtan Ebru Şallı imzalı koleksiyon şehrin ışıklarını, rengini ve hareketini yansıtan çizgiler taşıyor. Koleksiyondaki pek çok parça spor dışında, günlük yaşamda da giyilebilir olmasıyla dikkat çekiyor.

Koton tüm kategorilerde olduğu gibi spor giyimde de trenleri ve modayı belirlemeye devam ediyor. Koton Sport’un en özel kapsül koleksiyonu Ebru Şallı Loves Koton Sport, sonbahar-kış sezonunda, şehrin atmosferinden esinlenen ‘şehirli kadın’a özel bir tema ile moda ve spor tutkunlarının beğenisine sunuldu. Hem sporda hem de günlük yaşamda kullanılabilecek parçalara ağırlık verilen koleksiyonda konforun yanı sıra şehrin dinamizmini ve hareketliliğini yansıtan tasarımlar öne çıkıyor.


Koleksiyonda özellikle sinyal ışıklarından esinlenen kırmızı, mavi, sarı ve turuncu gibi baskın renklerin kullanıldığı, modern çizgiler ve grafiklerle süslenen kıyafetler yer alıyor. Dokuma kumaşlardan yapılan parçalarda ise parlak ve koyu renklerin kontrastı göze çarpıyor.

Koleksiyondaki ürünlerin önemli bir bölümü yalnızca sporda değil, hafta sonu yürüyüşleri, alışveriş, sinema gibi günlük hayatın çeşitli anlarında ve aktivitelerinde de giyilmeye elverişli parçalardan oluşuyor. Ebru Şallı Loves Koton Sport ürünleri, günlük yaşamda rahat ve spor giyinmeyi sevenler için, farklı parçalarla birleştirilerek şık, spor ve casual bir stil oluşturma olanağı sunuyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI