Reebok’tan yeni fitness koleksiyonu

Reebok’ın yeni nesil tayt ve board şort koleksiyonu sporcuların en rahat antrenmanları için incelikle tasarlandı!

Reebok; antrenmanlar sırasında maksimum destek için tasarlanan, tamamen fitness dinamikleri düşünülerek üretilen ‘Crafted By Fitness’ tayt ve board şort modellerini, Sonbahar/Kış 2017 koleksiyonunda sunuyor. Yapılan araştırmalar ve testlerin ışığında, incelikle düşünülen ve yaratılan teknolojisiyle öne çıkan tayt ve board şortlar ile Reebok, atletlerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. 

Koleksiyonun en temel parçası Epic Board Şort; hareket özgürlüğü ve esneklik sağlayan kumaş yapısıyla dikkat çekiyor. Daha iyi bir fit için özel tasarlanan bel kısmı ile rahatlığı ön plana çıkartıyor. Günün her saati giyilebilecek özel tasarım ve modern desenleriyle konfor ve şıklığı bir arada sunuyor. Koleksiyonun diğer önemli parçası olan Lux Tayt; bedeni saran ve maksimum fit sunan yapısıyla hareket özgürlüğü ve antrenmanda kolaylık sağlıyor. Özel Speedwick teknolojisi ile teri kontrol altında tutmaya yardımcı oluyor ve bedenin nefes almasını kolaylaştırıyor. Modern desen ve tasarımıyla şıklık sağlıyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2019 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI