Tory Burch The Daphne Bow Blouse’u yeniden yorumluyor

İddialı ve şık koleksiyonlarıyla her sezon kadınların gözdesi olan Tory Burch, 2017-2018 Sonbahar sezonunda gömleklerden babetlere, terliklerden stilettolara ve aksesuarlara kadar pek çok tasarımı süsleyen birbirinden şık ve gösterişli fiyonk detayı ile göz kamaştırıyor.

Tory Burch, gözde modelleri arasında yer alan The Daphne Bow Blouse’u bu sezon yeniden yorumluyor. Lavanta ve parlak mavi renklerdeki gömlek, fiyonk bağlamalı yüksek yakası ve düşük omuz detayı ile hem takım elbise, hem de pantolonlarla rahatça kombinleniyor.

19. yüzyıl ressamlarından esinlenerek tasarlanan Tory Burch Vance Bow Blouse, renkli dansçı figürlerindeki baskısıyla öne çıkıyor. Gömlek, kumaş düğmeleri, TB monogramlı boyun bağı ve yumuşak saten kumaşı ile göz kamaştırıyor.

Philadelpia’nın önemli sembol bahçelerinden esinlenen Tory Burch Vanessa Bow Blouse, çiçek baskılarıyla sezona damgasını vuruyor. Saten kumaştan tasarlanan gömlek, fiyonk bağlamalı yüksek yakası, hacimli kolları ve kumaş düğmeleri ile bu sezon vazgeçilmeziniz olacak.

Tory Burch’ün bu sonbahar lanse ettiği sivri burunlu balerin ayakkabısı Clara Flat, Fransız Devrimi’nden ilham alan tasarımı, lüks kadife dokusu ve abartılı fiyonk detayı ile sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Yine Fransız Devrimi’nden esinlenilen ve d’orsay tarzında tasarlanan Tory Burch Clara Pump, heykelsi görünümüyle ilk bakışta sizi etkisi altına alacak. Lüks kadifeden üretilen sivri uçlu ayakkabı, abartılı fiyongu ve özel topuk detayı ile dikkat çekiyor. Ayakkabının çiçek baskılı modeli Tory Burch Clara Floral Pump ise şık Mikado ipeği dokusu, sivri ucu, abartılı fiyonk detayı, özel topuğu ve heykelsi tasarımı ile göz alıyor.

Şık ve rahat ayakkabı tutkunları için tasarlanan Tory Burch Viola Pump, saten dokusu, şık kadife fiyongu ve kalın topuğu ile gece ve gündüz için ideal bir görünüm sağlıyor.

Ayakları adeta bir mücevher gibi saran Tory Burch Valentina Bow Slide, saten ve kadifenin muhteşem uyumu, ışık saçan kristal süslemeleri ve alçak topuğu ile gün boyu şıklığınızı tamamlayacak.

Sonbahar davetleri için tasarlanan Tory Burch Josephine Pump, arka bölümünde yer alan kristal fiyonk detayı ile her adımda ışıldamanızı sağlıyor. Köşeli yüksek blok topukları, siyah ve şarap rengi kadife seçenekleri ile Tory Burch Josephine Pump sezonun vazgeçilmezi olmaya aday.

Satenden üretilen ve kadife fiyonk detayı zenginleşen Tory Burch Viola Ballet Flat , elastik tabanı ve rahat kalıbı gece ve gündüz için şık bir görünüm sunuyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI