Nelipide Gurme'den kışa özel karalahana çorbası

Soğuk havaların yavaş yavaş yaklaştığı bugünlerde kış aylarının en faydalı ve en lezzetli sebzelerinden karalahanayı kullanarak yaptığı çorbası ile Nelipide Gurme; kış aylarında misafirlerine tadı damaklardan uzun süre gitmeyecek bir lezzet sunuyor.

Misafirlerine yönelik hazırladığı yöresel tatlarla beğeni toplayan Nelipide Gurme, havaların iyice soğuduğu şu günlerde hem lezzetli hem de içimizi ısıtacak sıcacık bir lezzet ile kışı karşılıyor.

 

Mısır ekmeğinin karalahanayla buluşması

Soğuk kış gününde içlere işleyecek sıcaklığıyla karalahana çorbasını misafirlerine sunan Nelipide, karalahana çorbasını Ordu’dan gelen doğal ürünleriyle hazırlayarak, geleneksel tatların özlemini çekenlerin ilk durağı oluyor. Vitamin deposu olmasının ötesinde detoks özelliğiyle de bilinen karalahana çorbasıylaNelipide, şifa çorbasını mısır ekmeği ve köy biberi ile servis ediyor.

 

En doğal ellerden sofraya

Besin içeriğiyle vitamin deposu olarak görülen karalahana çorbasının faydalarına dikkat çeken Nelipide Gurme,  bu lezzetten kimse mahrum kalmasın diyor. Karalahana çorbasını en doğal ellerden yemek isteyenler Nelipide Gurme’ de buluşuyor.


BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI