Yaşam alanlarına Crate and Barrel dokunuşu

Dünya ev perakendesinin gözde markası Crate and Barrel, fark yaratan ürünleri ile evlerini tazelemek isteyenler için ilham kaynağı oluyor

Şık ve kullanışlı ürünleri ile yaşam alanlarına keyif ve mutluluk katan Crate and Barrel, yaşam alanlarını tamamlayacak ürünleri bir arada sunuyor.


Dekoratif Objelerle ufak dokunuşlar

Crate and Barrel, evinizin ruhunu yenilemek için ışıltılı bir koku sunuyor. Tamamen Crate and Barrel’a özgü, el ile şekil verilmiş, soya karışımı mum koleksiyonu ile kendi tarz ve ruh halinizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Gardenya ve İncir Kokulu Mumda sakinleştirici etkiye sahip gardenya ve sütümsü tatlılığıyla incir kokusu birleşerek yosun, şeftali, gül, ylang ylang, hindistan cevizi ve hafif misk otu esanslarıyla karışıyor.

Branch Mumluk, tıpkı bir ağaç dalı gibi zarifçe uzanıyor. Klasik bir sonbahar masası hazırlamışsanız, bu rustik mumluk mükemmel bir seçim olurken, Açık Gri Büyük Boy Vazo ise organik kıvrımları ve sırlanmış yüzeyi ile evinize ve işyerinize çok yakışacak.

Elde örülmüş Pramana Gazetelik, rattan ve ahşabın buluştuğu sıcak kahverengi tonuyla dikkat çekerken, Kiwi Kuşu Dekoratif Obje ister ayakta dursun ister otursun her şekilde göz dolduruyor. Live Geniş Yer Aynanın iki yanını saran işlenmemiş akasya ağacı parçaları ise ürüne doğal ahşap yapılarıyla organik bir zenginlik kazandırıyor.


Sofralarınız için…

ABD’deki önde gelen damıtma tesislerinden ikisi olan Sam Calagione ve Sierra Ken Grossman'ın katkılarıyla tasarlanan India Pale Ale Bira Bardağı, dünyanın en eski cam üreticilerinden Spiegelau tarafından, bu popüler birayı servis etmek için özel olarak üretildi. Dalgalı, yüksek tabanı ve yuvarlak formu ile biranın değişen aromatik profillerini sergileyen bardak köpüğü korurken, içim sırasında biranın kokusunun rahatlıkla duyulabilmesi için gerekli açıklığı bırakıyor.

Carter McGuyer tasarımı, üç parçalı Carter Kokteyl Shaker, Manhattan, Martini gibi kokteylleri ve diğer buzlu içkileri karıştırmak ve süzmek için mükemmel bir alternatif oluyor. Geleneksel aletler kullanılarak zeytin ağacının tüm doğal güzelliğinin ortaya çıkarıldığı Olivewood Peynir Tahtası, organik formu ve damar yapısı ile benzersiz özellikler taşırken, Le Creuset ® Kiraz Biber Değirmeni ise şık tasarımı ile tüm sofraların vazgeçilmezi oluyor.


BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI