Cazibenizi artıracak kırmızı tasarımlar

Günlük hayatı şık ve hayattan ilham alan tasarımlarla renklendiren BEYMEN Club, 2017-2018 Sonbahar Kış sezonunda bordodan mercan kırmızısına uzanan geniş renk skalasındaki ürünleri ile kış boyunca enerjinizi ve cazibenizi yükseltecek.

Şehir dışına yapılan minik kaçamaklar, uzun haftasonları, yeni yolculukların ve deneyimlerin yarattığı heyecandan ilham alan koleksiyon, şık ve rahat kırmızı tasarımlarıyla cool ve rafine bir sezon müjdeliyor.

Kırmızı tonlarıyla sezona renkli bir giriş yapan Beymen Club’ın 2017-2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda benzer renk gruplarını ya da zıt renkleri bir araya getiren geometrik desenli tasarımlardan kar kristalleri ile zenginleşen sweatshirtlere, balıkçı yaka kazaklardan yüksek bel cropped pantalonlara, İngiliz yaka gömleklerden son dönemin gözdesi ipek pijama takımlarına kadar pek çok farklı modelde kırmızının yüksek enerjisi dikkat çekiyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI