Canon, ilk hobi ve aktivite festivali “Big Boyz Festival”de

Canon, hobi ve aktivite festivali Big Boyz Festival’e katılarak ziyaretçilere eğlenceli ve unutulmaz anlar armağan edecek. Yeni ürünlerini de sergileyecek olan Canon, etkinlikleriyle festivale damgasını vuracak.

Canon, 3-4-5 Kasım’da Türkiye’de ilk defa düzenlenecek olan hobi ve aktivite festivaline katılıyor. Anı kendine özel yaşayan herkesin buluşma noktası olacak Big Boyz Festival’in en güzel anıları Canon ile ölümsüzleşecek. EOS 200D ve EOS 6DMKII gibi yeni fotoğraf makineleri ve deneyimleyenin bir daha yer almak isteyeceği Freezeshot etkinliği ile Canon, katılımcılara unutamayacakları anlar yaşatacak.

Büyüklere oyuncaklar...

Günlük koşuşturma içinde zevk ve hobilerine zaman ayıramayan şehir insanının, farklı aktiviteleri ve seçenekleri bir arada bulabileceği, büyüklere oyuncaklar konseptiyle düzenlenen festival, Canon’un sunacağı Freezeshot ile daha da eğlenceli hale gelecek.

Yan yana 180 derecelik açı sağlayacak şekilde dizilen profesyonel fotoğraf makinelerinin aynı anda çekim yapmasıyla gerçekleşen bir etkinlik olan Freezeshot ile ziyaretçiler kendilerini farklı bir eğlencenin içinde bulacaklar. Fotoğrafı çektirenlerin adeta havada görüntülendiği Freezeshot etkinliğinde ziyaretçiler, bu eşsiz anlarını sosyal medyadan da paylaşabilecek. Canon’un hediye edeceği bu videolar, katılımcıların paylaşmaktan keyif alacağı bir anı olacak.

Canon’un 15 yeni ürününü de sergileyeceği festivalde ziyaretçiler, bir yandan hayallerindeki aracı, tekneyi ya da motosikleti inceleyip, drone, maket uçak gibi oyuncakları test ederken, teknolojiden giyime en ünlü 50 markasını bir arada görebilecek.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI