Yeni yıl dilekleri Tadelle ile dile geliyor

Yeni yıldan aşk mı bekliyor, yoksa çok çalışıp terfi mi almak istiyor? Ağlayıp içini dökmesi mi yoksa yepyeni bir hayata başlaması mı gerekiyor? Sevdiklerin için kalbinden geçen yeni yıl dileklerin her neyse, onlar şimdi Tadelle ile dile geliyor. Üzerinde iste, yaklaş, sev, oyna, çalış, haykır, ağla gibi onlarca farklı fiilin yer aldığı Tadelle paketleri, onlara söylemek istediklerini iletmenin en yalın ve en tatlı yolu oluyor.

Yeni yıl dileklerini sevdiklerine iletmenin onlarca yolu var. Bir hediye, bir mesaj, bir öpücük veya belki de tek bir bakış… Tabii, bir de Tadelle! Üzerinde onlarca farklı fiilin yer aldığı Tadelle paketleri, bu yıl kalpten gelen dilekleri anlatmanın en yalın ve en tatlı yolu olacak. Tadelle 7’den 77’ye herkesin sevdiği nefis çikolata tadıyla da, yeni yıla sıcacık gülümsemelerle girmeyi garantileyecek.

İste, yaklaş, sev, oyna, çalış, haykır, ağla, boş ver, affet gibi filler ile Tadelle paketleri, sevdiklerine ihtiyacı olan desteği hissettirmek veya ne zamandır içinde tuttuklarını bir çırpıda anlatabilmek isteyenlerin yanında olacak. Onları içlerinden geldiğince duygularını yaşaması için cesaretlendirecek. Üstelik Tadelle, ikonik kırmızı paketiyle de sadece damaklara ve duygulara değil, yılbaşı ruhuna da hitap edecek.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2019 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI