Columbia ile kışa hazırlan!

Outdoor’da keyifli maceralarınızın ortağı Columbia, profesyonel sporculardan ilham alınarak tasarlanan Titanium serisi ile en sert kış koşullarında bile yüksek performans sağlıyor. . En kaliteli kumaşlar ve üstün teknolojilerle üretilen Titanium serisikışa meydan okuyor!

Columbia; kışın en zorlu koşullarında bile açık havada Columbia Sıcağı°’nı garantiliyor. Profesyonel sporculardan ilham alarak geliştirilen Titanium serisi ile, ister zirvelerin sert rüzgarlarında ister şehirde soğuğu hissetmeden kış aylarının keyfini yaşayacaksınız. Bu yıl Amerika Serbest Stil Kayak Takımının sponsorluğunu üstlenen Columbia, Titanium serisinde zirvelerin sınırlarını zorlayan gerçek sporcuların ihtiyaçlarını göz önüne alıyor.

Titanium serisi, üstün kalitede kumaşlarının yanısıra Columbia’nın kış için sunduğu teknolojilerden Omni-Heat Reflective’in gümüş noktacıkları sayesinde vücudun kendi ısısını geri yansıtarak %20 daha fazla sıcak tutuyor.


Kış aylarında vücudun ısı kaybetmesini önlemek için geliştirilen dikişsiz Heat Seal teknolojisi soğuğun içeri girmesini bariyer sistemi sayesinde hava ne kadar soğuk olursa olsun Columbia Sıcağı’nı garantiliyor. Titan Ridge Down, Powder Keg ve Outdry Extreme Eco mont gibi birçok ürünle bu kış Columbia Sıcağı°’nı deneyimlemeye davetlisiniz. İddialı tasarımları ile göz dolduran Titanium serisi, spor şıklığa dair stil sahibi bir görünüm sunuyor.


Titanium koleksiyonunda yer alan hafif ve yumuşak dokulu polarlar ve serinin Outdry, Techlite, Omni-Grip gibi Columbia’nın üstün teknolojilerini sunduğu ayakkabı seçenekleri konforlu bir kışı garantiliyor. Columbia’nın en üst düzey nefes alabilen ve su geçirmeyen Outdry Extreme teknolojisi ile yağmur ve soğuğa karşı kalkanınız olacak Canuk modeli ise modern tasarımı ile göz dolduruyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI