Bali ve İsveç masajının karışımı QUALISTIK ile yorgunluktan kurtulmak mümkün!

Günlük hayatın hızına bedenimiz ve zihnimiz yetişemiyor. Uzmanlar hızlı ve stresli şehir hayatının en büyük etkisi olarak karşımıza çıkan stres birçok rahatsızlığın sebebi olarak görülüyor.

Yaşam alanlarının daralması, yoğun iş temposu, elektromanyetik kirlenme, doğadan uzaklaşma, yetersiz oksijenlenme, hareketsiz yaşam, yoğun trafik ve daha pek çok sorun, stresin tetiklenmesine neden oluyor.

Şüphesiz ki SPA uygulamaları hayatımızdan stresi uzaklaştırmak, etkilerini en aza indirmek için en etkili ve keyifli olan çözümleri sunuyor.

2018 yılı için sevdiklerine hem değerli, hem de farklı hediye seçenekleri mi arıyorsunuz?

SPA üyeliği hediye edebilir, sevdiklerinizin yıl boyu spor yapmasını, sağlıklı kalmasını termal havuz, yoga, pilates, aqua gym dersleri vs. gibi birçok faaliyete katılmasını sağlayabilirsiniz.

Ağrıyan sırtlar, tutulan boyunlar, gerilen kaslardan şikâyet eden sevdikleriniz için masajdan daha güzel bir armağan olamaz.

QUALITASSPA’nın farklı masaj uygulamalarından birini seçebilirsiniz. Bali ve İsveç masajının bir karışımı olarak tanımlanan QUALISTIK masajı hediye edebilir sevdiklerinizin yorgunluklarından kurtulmasını sağlayabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2019 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI