Nude’dan annelere sevgi dolu hediyeler

Şişecam’ın global tasarım markası Nude, birbirinden özel tasarım ürünleriyle annenize olan sevginizi ifade etmenize aracılık ediyor.

NUDE / BLOSSOM TAKI KUTUSU – Anneler için unutulmaz bir hediye

Annenize unutulmaz bir hediye sunmak istiyorsanız Erdem Akan tasarımı Blossom takı kutusu tam size göre. Erdem Akan’ın Nude için ahşap ve camı bir araya getirdiği tasarımı, Moon Ayna ile birbirini tamamlayarak şık bir kombin oluşturuyor.


NUDE / MOON AYNA – Cam ve ahşap bir arada

Erdem Akan tarafından Nude için tasarlanan Moon Ayna, takı gibi küçük aksesuarlar için de kullanılabilecek işlevsel ve sempatik bir ahşap taban üzerinde yükseliyor.


NUDE / EDEN Terrarium – Sevgi hep sizinle

Nude Tasarım Ekibi’nden Burcu Akbulut tasarımı Eden Terrariumlar, bulunduğu ortama nefes aldıracak iki farklı boyutuyla sukulentler için çok şık bir seçenek sunuyor. Eden Terrarium’lar anneniz için doğanın güzelliğini yaşam alanlarına taşıyor.


NUDE / ROOTS – Bitkilerin ömrünü uzatan sevgi dolu bir tasarım

Ürün tasarımı kategorisinde iF Design Award’ta ödül kazanan Sinem Hallı tasarımı Roots, saksının alt kısmından gerektiği kadar suyu üst kısma taşıyarak bitkilerin ömrünü uzatıyor. Renkli transparan cam tabanı sayesinde ışık isteyen bitkiler için de elverişli bir ortam sağlıyor. Roots, çiçekleri seven anneler için anlamlı bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor.


NUDE / LAYERS –Zarif bir hediye seçeneği

Uluslararası tasarım dünyasında özgün çizgisiyle tanınan Defne Koz’un Nude için tasarladığı vazo koleksiyonu Layers’la mekanlara zarafet geliyor. Çeşitli yarı saydam formların üst üste gelmesi üzerine kurgulanmış tasarım fikrini esas alan cam vazo koleksiyonu, bulunduğu ortama dinginlik katıyor. Renkleri ve ışık kırılımlarını mekana yayan Layers vazolar, annelerin zarafetine çok yakışacak.


NUDE / SWEETS VAZOLAR – Minimallikten yana olan annelere

Toz pembe rengi ve üzerinde yer aldığı özel beyaz zemin ile Adrien Rovero’nun Nude için tasarladığı Sweets vazolar, zarif ve minimal çizgisi ile sadelikten yana olan annelerin kalbini kazanacak.


NUDE / INCA VAZO - Büyüleyici bir hediye

Ali Bakova’nın Nude için tasarladığı Inca vazolar, füme rengiyle büyülü bir görüntü sunuyor. Büyüleci görüntüsünün yaydığı ışıkla bulunduğu ortama şıklığı taşıyan Inca vazolar, Anneler Günü için özel bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor.


NUDE / CONTOUR VAZO & KASE – Her ortamda göze çarpan bir koleksiyon

Nude için Pentagon Design tarafından tasarlanan Contour, iki şık kristal vazo ve bakır tabana sahip iki kaseden oluşan yenilikçi bir koleksiyon. Her ortamda eşit derecede göze çarpan Contour, mor ve altın tabanlı renk seçenekleriyle annelerine cesur bir hediye almak isteyenler için şık bir alternatif.


NUDE / ADDICT KAHVE BARDAĞI – Kahve tutkunu annelere

Nude Tasarım Ekibi’nden Sevgi Kes tarafından tasarlanan Addict kahve bardağı, dayanıklı ve aynı zamanda rafine bir cama sahip olduğundan kahvenin tadının yoğunlaşmasını sağlıyor. Addict; yalın çizgileri, sade formu ve zarif tasarımı ile kahve tutkunu annelerin yüzünü güldürecek.


BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2019 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI