Karaca Akdeniz yemek takımı, Ramazan boyunca sofralarda

Kimsenin hayal edemediğini tasarlayarak farkını ortaya koyan Karaca, Akdeniz yemek takımıyla bayram sofralarını ziyafete dönüştürmek isteyenlerin tercihi oluyor. Karaca’nın zarafetini yansıtan Akdeniz yemek takımı, Ramazan boyunca sofralarınızı görsel bir şölene çeviriyor.

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte, meşhur iftar sofraları için planlar yapılmaya başlandı. Kalabalık iftar sofralarının daimi üyesi Karaca, Akdeniz yemek takımı ile Ramazan’da evlerdeki mutlu anların parçası oluyor.


Karaca’nın en özel parçalarından Akdeniz yemek takımı, sahip olduğu mavi ve beyaz renklerle yazın ferahlığına vurgu yapıyor. 24 parçadan oluşan Akdeniz, ismini aldığı Akdeniz Bölgesi’nden ilham alınarak tasarlanan özgün süslemeleriyle Ramazan boyunca misafirleriniz için hazırladığınız sofralarda benzersiz zevkinizi yansıtacak. Hayallerdeki tasarımları hayata geçiren Karaca’nın, zarif çizgileriyle öne çıkan yemek takımı Akdeniz, sofralara büyülü bir görünüm kazandırırken, ilham veren desenleriyle sofraların vazgeçilmezi oluyor.


Mutfak, sofra ve ev tekstili kategorilerinde tasarladığı ürünleriyle evlerdeki mutlu anların bir parçası olan Karaca, sizlerle her zaman en değerli anları paylaşmanın heyecanını taşıyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2019 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI