Fidan Şimşek artık Nişantaşı'nda

Haute Couture dünyasının başarılı tasarımcılarından Fidan Şimşek şimdi Nişantaşı’ndaki yeni yerinde hizmet vermeye başladı!

İncelikli hatlarıyla zarafetinden ödün vermeyen kadınların vazgeçilmezi Fidan Şimşek, artık misafirlerini yeni showroomunda ağırlıyor. Nişantaşı’nın en işlek caddesi olan Maçka caddesindeki yeni yerinde renkli koleksiyonlara ev sahipliği yapıyor.

Düğün ve davet sezonu son hız devam ederken, ihtişamlı ve zarif tasarımları ile yeni yerinde çok daha fazla elbise ve abiye seçeneğiyle Fidan Şimşek, tüm dikkatleri üzerine toplamak isteyen modern ve şık kadınları Nişantaşı’ndaki showroomuna davet ediyor.

Yazın en sevilen renkleri ve trend modeller Fidan Şimşek şıklığı ile buluşuyor!

Renklerin büyülü dünyasını ilham kaynağı seçen Fidan Şimşek; pozitif enerjisini tasarımlarına yansıtıyor. Her dönemde giyilebilecek zamansız tasarımlarında natürel renklerin yanı sıra kırmızının, morun ve mavinin gücü koleksiyonun dinamiğini yükseltirken; derin yırtmaçlar ve dantel işlemeler, bütünün göz alıcı detayları olarak karşımıza çıkıyor.

Fidan Şimşek; özel günlerini taçlandırmak isteyen herkesi Nişantaşı’ndaki yeni showroom’una bekliyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2018 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI