Paşabahçe ile sonbahar renklerini evinize taşıyın

Paşabahçe Mağazaları, sonbaharın en sevilen tonlarını küçük dokunuşlarla bir araya getirdiği birbirinden farklı onlarca ürün ile mekanlara sıcacık bir görünüm katıyor.

Ev ve yaşam alanlarına uygun fikirler sunan Paşabahçe Mağazaları, sonbahar ruhunu evlere taşımak isteyenler için küçük dokunuşlarla harikalar yaratıyor.


Sonbaharın dinginliğini yansıtan vazolar, mumluklar, kandiller ve aksesuarlar; petrol yeşili, amber, smoke ve tarçın renkleri ile doğadan ilham alıyor. Soft renkleriyle vazoların içine yerleştirilecek kurutulmuş çiçekler ve yapraklar ile evler mevsime uygun bir havaya bürünürken mumluk ve kandiller daha romantik ve sıcak bir ortam oluşturuyor.


Yağmurlu günler ve sonbahar hüznünü biraz da olsun dindirmek için yeşilin doğal tonlarına ve yaprak desenlerine sahip tabaklar ve dekoratif objeler ise evlerine canlılık getirmek isteyenler için farklı bir alternatif olarak sunuluyor.


Evinize sonbaharı getirmeye hazırsanız Paşabahçe Mağazaları’na uğrayabilir ya da online mağaza www.pasabahcemagazalari.com adresinden haftanın 7 günü 24 saat alışveriş yapabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2019 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI