AQUAZZURA "Essentials Koleksiyonu” ile zamansız adımlar

Ayakkabı dünyasının en gözde markaları arasında yer alan ünlü İtalyan markası AQUAZZURA’nın ikonik tasarımları, imza ve must have stillerinden oluşan “AQUAZZURA Essentials Koleksiyonu”, BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde ayakkabı tutkunlarıyla buluşuyor.

AQUAZZURA kadınının hayatı boyunca ihtiyaç duyacağı tüm silüetleri tek bir koleksiyonda buluşturan “AQUAZZURA Essentials Koleksiyonu”, markanın kreatif direktörü Edgardo Osorio’nun yaratıcı yeteneğini gözler önüne seriyor. Koleksiyonda babetlerden pump veya bootie’lere yıl boyunca tüm sezonlarda, ister gündüz ister gece, günün her saati tüm kombinleri zenginleştirecek zamansız ve çok amaçlı tasarımlar yer alıyor.


Krem süetlerin ruganla buluştuğu koleksiyondaki gold, gümüş ve pudra pembesi tasarımlar, gündüzden geceye geçişte AQUAZZURA kadınına ihtiyacı olan şıklığı sunuyor.


Kraliyet ailelerinin ve Hollywood yıldızlarının en çok tercih ettiği markalar arasında yer alanAQUAZZURA’yı tercih edenler arasında Julianne Moore, Jennifer Lawrence, Gwyneth Paltrow, Nicole Kidman, Rihanna, Beyoncé,Amal Clooney ve Meghan Markle gibi isimler yer alıyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2019 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI