Sağlıklı tuzlara özel el yapımı şık sunum kâseleri, Mayi Tuz’da!

Sofralara sağlıkla birlikte lezzet katan Mayi Tuz, doğanın bizlere adeta bir ödülü olan tuzlarını sergilemek adına, sofralara şık bir dokunuş yapacak çok özel el yapımı “tuz sunum kâsesi” tasarladı. Mayi Tuz, sofralardaki eksiği sınırlı sayıda ürettiği sunum kâseleri ile tamamlayarak, tuza olan bakış açısı çıtasını adeta yükseltiyor.

Dünyadan nadir bulunan doğal kaynak suyunu büyük özen, titizlikle mineral değeri kaybolmadan ve rafine işleme maruz kalmadan tüketici ile buluşturan Mayi Tuz, sofralarda yemeğe duyulan saygının tuza da duyulması adına, sağlıklı tuzlarının sergileneceği şık sunum kâseleri hazırladı. Mayi Tuz Kurucu Ortağı mimar Sibel Gözüyukarı’nın tasarladığı el yapımı sunum kâselerinin hammaddesini özel bir çamur olan “Şamut” oluşturuyor. Mimar kimliğini markasına yansıtan Gözüyukarı, mesleğinin vermiş olduğu entelektüel bilgileri sanatsal bakış açısı ile yorumlayarak tasarımlarına yön veriyor.

Sonsuz, duru, saf, arınma, derin duyguların tabiri “mavi” rengi ve üretim tesislerindeki kaynak suyun hafifliği, berraklığı ve saflığından esinlenerek hazırlanan sunum kâselerinde, Türkiye’de ve dünyada nadir bulunan Mayi Tuz’un doğal kaynak suyu tuzları özenle sergilenecek. Uzun çalışmaların sonucunda sofralardaki eksiği tamamlayan sunum kâsesini taşıyan üç tane ayak ise Mayi Tuz’un magnezyum, iyot ve vanadyum değerlerinin yüksekliğini ve sağlık açısından taşıdığı önemi simgeliyor.

Marka; “Azı yarar, çoğu zarar” söylemi ile damak zevkine hitap eden sağlıklı tuzlarını şimdi göz zevkine hitap eden büyüleyici sunum kâseleri ile tamamlıyor. 

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2019 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI