Divan Pastaneleri’nden aşkın ritmini yakalayan tatlar

Divan Pastaneleri, 14 Şubat’ta aşkın ruhunu temsil eden tasarımlara sahip pasta, kurabiye ve çikolatalarla sevgisini en iyi şekilde yansıtmak isteyenler için zengin çeşitler sunuyor. Bu özel günde sevgilisini mutlu etmek isteyen herkes www.divanpastaneleri.com.tr’den tek tuş ile Divan lezzetlerine erişebiliyor.

Yarım asrı aşkın süredir pastane sektörünün önde gelen markalarından olan Divan Pastaneleri, Sevgililer Günü’nde tatlı bir gülümseme hediye etmek isteyenler için lezzetlerini özenle hazırladı. Divan Pastaneleri, 14 Şubat’ta özel pasta tasarımları ve çikolatalarıyla çiftleri lezzetli bir yolculuğa davet ediyor.


İçi ganaj çikolatalı kalpli pasta, içi fındık krema dolgulu çikolatalı kalp şekilde kurabiye ve kalp kutu içinde; kırmızı, beyaz ve sütlü çikolata ile sevdiklerini mutlu etmek isteyen herkes Divantatlarını tek tık ile dilediği yere ulaştırabiliyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2019 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI